Vas nazor na partnera

Príspevok v téme: Vas nazor na partnera
Miriama55

mam otazku, vseobecne pre vsetkych. Chcela by som pocut vas nazor na partnera, boli by ste ( z mojho pohladu s chlapom) ktory ma 27 rokov, byva u rodicov kde nic neplati, neprispieva, nevlastna matka ho uz 2x upozornila na to aby platil ale je to otcov milacik a ten na neho neda dopustit cize povedal ze nebude platit nic, je momentalne 2 mesiace bez prace, bez prijimu, chodi pracovat na zakazky do Anglicka no momentalne nemaju uz dlhu dobu nic, vedel o tom a aj tak si nic nehladal, cele dni nic nerobi iba ich travi s kamaratmi pri hrach a ked mu poviem aby si nasiel aspon nejaku brigadu, povie ze to nie je moja vec, ze co mi na tom vadi ze on nema co robit tak chodi s kamaratmi, vraj nebude sediet cele dni doma a on si pocka na zakazky - ze ved urcite nejake o chvilu budu. Ked chcem niekam ist tak mi povie ze nema peniaze- pritom ja si vsetko vzdy platim sama. Neskutocne ma to unavuje a neustale rozmyslam nad tym ci taky clovek pride na dolezite priority v zivote alebo nie. Nema nic nasetrene, ze vraj naco ved je mlady a chce si uzivat zivot....

nemoznaa

Ahoj miriam. Niekedy ked clovek vlozi na papier ci takouto formou to napise sem, akoby sa istym sposobom "odosobnil" a neraz to co skor nevnimal, neregistroval a zrazu takto napisane, ked si to po sebe potom precita, sa mu neraz vyjasni.
Laska ma byt o vzajomnom davani no i dostavani. Tvoj priatel zije akoby bol nauceny iba brat a dostavat. Zda sa mi dost sebecky, nezrely, vidi len seba a svoje potreby a zaujmy. Aj to ako na teba reagoval o nom vela vypoveda. Ze to nie je tvoja vec, aby si sa nestarala. Dalej jeho sposob zivota (nie je samostatny, zije na ukor rodicov. Neprispieva im. Myslis, ze takto nauceny by sa chcel osamostatnit a zrazu mat ekon.zodpovednost za seba za teba prip.vasu rodinku keby ste mali?). Aj jeho pristup ku praci, zivotu. Akoby slovo zodpovednost buducnost mu nic nehovorilo. Proste si uziva, vyhovuje mu nemat ziadnu zodpovednost za nic a za nikoho, venuje sa sebe a svojim potrebam, zaujmom a kamaratom. A ak teraz ta aspon raz-zacas niekam nepozve, nezaplati, tak to tiez o nom vela vypoveda. Si mudra inteligentna, tak isto sa rozhodnes dobre a spravne

aaabbbcccddd

no on sa zmenit moze...ale aj nemusi...potrebuje dostat facku od zivota aby to pochopil...ak si myslis ze ti za to stoji povedz mu to narovinu...ze v tomto momente si s nim nevies predstavit buducnost a musi sa zmenit pokial si ta chce udrzat...ak mu to bude jedno posli ho do prdele...ak ta ma rad a chce byt s tebou uvedomi si to a zacne to riesit

Miriama55

Nerobi na zivnost, je brigadnik cize zamestnavatel dava najprv pracu zamestnancom a potom brigadnikom. Bol navrh aj na inzerat- nie neda si ho pretoze nebude chodit pracovat s cudzimi ludmi, ani robit na slovensku za trapne peniaze a ani neodide do zahranicia uplne lebo co tu ja budem vraj vystrajat a robit. Zakazky maju ako kedy, chodia vzdy na tyzden a pol - dva tyzdne doma cize vsetko rozkotula a potom na tyzden a pol zase.alebo 3 tyzdne nic a idu na tyzden a pol.teraz uz dlho nic a nic sa ani nechysta ....je to az do smiechu, uz som si na temu odpovedala, niekedy clovek otvori oci az ked si to \" spise\" -_-. A to ako ziju doma je podla mna trosku aj odrazom toho, aky ma postoj k zivotu cize spravne, neviem si s nim predstavit buducnost.

5.5 elsa

no ja neviem,ale ako žijú doma je ich vec,skôr by si mala riešiť budúcnosť s ním,ako často má tie zákazky a v čom?ak robí na živnosť povedz mu nech si dá inzerát a zatiaľ pracuje na sk,je slobodný takže mu to je jedno starať bude vtedy keby mal na to dôvod, teda rodinu inak načo,že ti nič nezaplatí tak to je na zamyslenie,skús mu povedať že si môže dať aj tu inzerát na tie zákazky,zatiaľ pokiaľ príde ďalšia ponuka ak nič tak asi nič,to už je na tebe,ale tým že budeš stále vyrypovať do neho nič nedosiahneš je možné aj to že časom pôjde robiť do toho zahraničia na trvalo,keďže tu mu nič nevyhovuje......

odpovedam

No ked sa na fore stazujes, ocividne ti taky chlap prekaza. Takze nas nazor je uplne nepodstatny. Ale ked uz sa pytas, chces, aby toto bol otec tvojich deti? Lenivy nezodpovedny clovek, co nie je schopny zabezpecit ani len seba, nieto este rodinu?

kafe

bože, veď to je skvelý chlap :D čo sa ti na ňom nepáči? :D :D Robím si srandu

A ty Miriam? Čo na to hovoríš ty? Chceš byť s chlapom, ktorý nechá rodičov aby sa o neho starali? Už len to "ja si vsetko vzdy platim sama" by ti malo rozsvietiť kontrolky. Chlap aspoň sem-tam by sa mal starať o svoju babu, dopriať jej a nie hlivieť, prípadne nechať ju, nech sa ona o všetko postará.
Moja odpoveď: nie, s takýmto chlapom by som nebola.

tasty

na to že mám 27 sa správa ako 14 ročný sopliak

nájdi s muža k sebe rovného, neviem aký máš vek, typujem okolo 20tky, nájdi si takého, ktorým si postupne môžeš budovať svoju spoločnú budúcnosť, nie takéto decko, o ktorého sa treba starať a ktorému musíš vytierať riť s prepáčením :)