ŠŤASTNÉ MANŽELSTVO?

zdenka2

ahojte, ja mozem povedat, ze mam stastne manzelstvo. isto sa mnohe pozastavite, ked vam poviem, ze budeme mat v juli len prve vyrocie. my sme sa brali po 10mesacnej znamosti. lepsie som si uz vybrat nemohla. sme zabezpeceni, byvame samy, jeden cas sme sa aj o babo snazili, teraz sme to kvoli mojej novej praci trochu pozastavili. nikdy sme sa nepohadali, samozrejme vymena nazov existuje aj u nas, ale ziadne zvysovanie hlasu, ziadne hadky kvoli peniazom, kvoli kamaratom, kvoli praci. vsetko je tak ako ma byt. to ze je moj manzel niekedy lenivy si len postel upratat, nad tym sa nepozastavujem. aj mne sa niekedy nechce upratovat, tak to odflakam. kazdy den sa mame o com porozpravat, rozoberame vsetko co nas trapi. co nas len tak zaujima. to, ze obcas, nezavisle od neho mi lezie domacnost na nervy, lebo len sa vsade ponahlam, to tiez nema nic spolocne z nasim manzelstvom. ja som stastna a moj manzel tiez, neexistuje den ked by sme si nepovedali, ze sa lubime. uz sa tesime na babo a vsetko s tym spojene. viem mozno si mnohe poviete, ze som naivna, ale moje perfektne manzelstvo je realita.