Anafylakticky sok

Príspevok v téme: Anafylakticky sok
SS

mam antibiotika duomox a po zobrati asi pol hodinu nato som zacal kaslat...taky skor suchy kasel a ked silnejsie vydychnem tak pocujem ako keby trochu iny zvuk ...preslo uz 2-3 hodiny a zatial uz viac menej tak nekaslem ale este vzdy pri silnejsom nadychu alebo vydychu ma zacne dusit a je tam trochu citit aj hlien... a teraz neviem ci s tym mam nieco robit alebo je to v pohode ze len sa mi rozrieduje ten hlien a je to ako keby vykasliavanie alebo neviem uz...
doktorka mi povedala ze mam zapal prinosovych dutin a mam aj upchaty nos a smrkam ale moc sa neda cize moze mi to stekat alebo je to nejaka reakcia na lieky... prosim o radu

Kýčera

Ty si fakt hypochonder. Prestaň študovať skriptá a ... lebo si vtlčieš do hlavy nejakú chorobu a kľudne sa môže stáť, že ju aj dostaneš! Nerozumieš, nechápeš a pochopíš až vtedy, ak ho raz naozaj dostaneš, a to Ti chlapče garantujem, že vtedy to naozaj POCHOPÍŠ a DO SMRTI SI ZAPAMATAŠ. Veľmi by ma zaujímalo, koľko máš rokov. Ak si dieťa, môžeme hodiť reč, ak dospelý, vyhľadaj lekársku pomoc, dá sa to liečiť-hypochondria. Dýchaj normálne, nevymýšľaj kraviny, nepíš voloviny, potom zmätieš človeka a ten v tých ... pokračuje a zle poradí. Ak Ti hlieny zatekajú, kašľať môžeš aj od nich. Koľko máš rokov a aký je Tvoj stav teraz?

SS

no nieco take piskanie a aj trochu chrapot.. inak pri tom soku su menej zavazne formy kasel a tak... precitaj si www.wikiskripta.eu

som tak trochu hypochonder ale az tak zas nie a este tam pise ze priznaky mozu aj o 6-24hod tak neviem...inak pocut to len vtedy ak sa silnejsie nadychnem alebo vydychnem ak dycham normalne tak nepocut nic ale ak silnejsie tak pocut to a zacnem kaslat a viac menej aj hlieny kaslem len nejdu ani von len v hrdle niekde kde ich zhltnem ale je to skor suchy drazdivy kasel

Kýčera

Máš na lieky alergickú reakciu a ten iný vzduch-to bolo pískanie, však? Lieky vysaď, nemáš anafylktický šok, to by už u Teba bola záchranka.