Obmedzovanie internetu spolubyvajucim

Príspevok v téme: Obmedzovanie internetu spolubyvajucim
fffffuuuuu

ked moj spolubyvajuci nieje doma, rychlost netu je okolo 26mb/s , ked pride domov tak skoro stale mam net iba 4mb/s .. sme napojeny na wifi.
ako moze takto obmedzovat net? stahovanim torrentov? ja ked stahujem torrenty (ked on nieje doma) tak net nieje taky slaby ani zdaleka. pytala som sa ho ci nieco stahuje a povedal, ze nie, ze asi mam problem s pc ja... nechcem sa s nim uz o tom velmi bavit, nerozprava dobre po anglicky a navyse sa nevidame skoro vobec..
existuje nejaky program na "odoberanie" netu??

0vecka

hmm ak to bude na pracu tak na tvojom mieste sa napojim rovno na LAN a malo by to byt imho rychlejsie... popripade si kupit lepsiu WLANku ale ono je to taka alchymia....

hvvxf

4mb/s mi nevyhovuje na pracu a studium a ani videa na yt ani netflix mi neprehrava v full hd.
za 15£ bez viazanosti isto nenajdem s dobrou rychlostou.
ja proste nechcem byt obmedzovana a potrebujem zistit ci sa s tym da nieco robit

0vecka

hmm ale 4mb/s je imho dost na bezne veci... a saq si kup nejaky bezdrotovy to ti musi stacit zase az take drahe to neni... podla toho co pises tak si asi v UK a nejakych 15 susnov za net ta nezabije

fffuuuu

to sa neda. viazanost je minimalne 2roky, navyse mi landlord nedovoli tu montovat dalsiu pripojku atd. internet je zahrnuty v cene najmu.
dnes odisiel z domu a asi nieco nechal stahovat a zas mi nejde net.