Kvasinky na koži, ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Kvasinky na koži, ako sa ich zbaviť?
lajla24

Dobrý deň, na koži sa mi objavil biely fľak a kožná mi povedala, že ide o kvasinky. Odporučila mi nech nenosím tesné oblečenie a dala mi jednu mastičku (imacort). Už prešli takmer dva týždne ale nevidím absolútne žiadne zlepšenie, dokonca mám pocit, že sa tá škvrna trochu zväčšila... :(

Čo mám robiť? Prípadne ako dlho trvá liečba niečoho takého? Vyhľadala som si rôzne protikvasinkové diéty, ale tam píšu len o gynekologických ťažkostiach, pomôže mi to aj na kožný problém???

Kýčera

Aj zmena vzduchu pomáha, najmä u detí. Ak sú choré,majú nižšiu horúčku a zoberieš ich do miest s vyššou nadmorskou výškou,ako bývate,zbadáš to isté ako pri mori. A dospelý s hlienmi v dolných dýchacích cestách/astma,.../vykašliava bez liekov jedna radosť.

laura321

tie kupele v morskej soli z mrtveho mora som zacala robit aj doma, aj dcerke co ma obcas ekzem. jasne ze pri mori detoxikujeme, ved take sople sa nam spustili tam, ako v zivote, len by trebalo byt tam tak 3 tyzdne podla lekarky, aby sa to telo komplet vycistilo od hlienov...ale kto si to moze uz na taku dobu dovolit, to je druha vec....

Kýčera

Inak všelikde pochytáme všeličo,lekárka mala pravdu. Na vecku-parazity,...deti v škole vši,blchu v dopr. prostriedoch,...Počúvaj,dievča,Ty si pri mori aj DETOXIKOVALA,SOĽ má totiž schopnosť vyťahovať z tela rôzne sajraty,takže si kúp morskú,detoxikačnú soľ,...a kúp sa v nej, príp. máčaj 20 min. postihnutú časť tela.

Kýčera

Pomohlo Ti slnko,more/slaná voda/,oddych,Joalis a možno aj zmena stravy. Možno Ti nestačilo 1 balenie,možno na to mala ísť cez iný orgán. Pozri sa na tie zásady,kt. som popísala 19.3. o 11,21,niečo si naštuduj a možno si sama nájdeš príčinu,ideš na to dobre. Aj stresy sú spúšťačmi rôznych reakcií. A more je na alergiu,astmu a rôzne kožné ochorenia najlepší LEKÁR. Pomôže aj DETOXIKÁCIA/sauna,.../,ono na koži sa vždy odráža naše vnútorné prostredie, táto kvasinka sa totiž nachádza o.i. aj v črevách. Už som to tu niekde spomínala,1 pani s dlhoročnou psoriázou vyliečil indický lekár tým,že jej vylúčil zo stravy mliečne výrobky a stal sa zázrak.

laura321

Kycera nedodrzala, bola mi nasadena liecba, uzivala som 2 tyzdne len ten gel a krem bez vysledku, sli sme nato na last minute k moru a tam sa to krasne hend vycistilo z koze a bol par mesiacov uplne klud, takze lieky som neskusala. len som myslela, ze to nakoniec vyliecil tym Joalisom, ale ziadne zlepsenie, tak nechapem, co tie kvapky vobec robia a to som neuzivala sama od seba, ale normalne kury od terapeuta sice na ine problemy zdravotne, ale teda aj na tu candidu mi dala. lekarka povedala, ze je to plesen a da sa to chytit priskusani oblecka v obchodoch, alebo v aquaparkoch uplne bezne...

Kýčera

Laura 321,dodržala si pri liečbe všetky pokyny a NARAZ? Akú Candidu si užívala,nerozumiem? Ak máš správne, odborne a cez prístroj nasadené kvapky, výsledok sa skôr,či neskôr dostaví. Ale aj tu musíš dodržať doleuvedené pravidlá,vyhýbať sa určitým potravinám,naštudovať si problém a svojou troškou prispieť k uzdraveniu. Ak nie si spokojná, môžeš skúsiť ajurvédu. A existuje aj ALERGIA na túto kvasinku!

laura321

mne raz nato kozna dala aj lieky, aj lokalnu mast a sprchovy gel. Sli sme nato hned vsak k moru a tam sa mi to stratilo, no po par mesiacoch to mam spat a budem musiet asi tie lieky nakoniec brat, dufam, ze to pomoze... Da sa vobec toho zbavit natrvalo? Uzivala som aj preparaty Dr, Jonasa , detox, okrem inych aj Candidu a vobec sa mi ta koza nezlepsila, tak mam podozrenie, ci vobec tie jonasove preparaty vobec funguju....

Kýčera

Ak máš správne určenú diagnózu, kt. spôsobuje Candida albinas, mal Ťa lekár poučiť aj o zásadach, kt. treba bezpodmienečne dodržiavať. A tie sú: lieky, protikvasinková diéta, probio+prebiotiká, posilnenie IS a pečene a toto musíš robiť NARAZ! Musíš ÚPLNE VYLÚČIŤ CUKOR/Sara 11/,ALKOHOL,KÁVU,DŽÚSY,...na určitý čas kvasnice,...Skús aj detox.

sara.11

hlavne je obmedzit akykolvek cukor, ked nepomoze tak ti to urcite neuskodi :) ale je to dlhodoba zalezitost, neckaj vysledky hned