Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpaty zadok

Príspevok v téme: Chlpaty zadok
tanka123

Dobry vecer, je to uplne blbe a nechutne, ale sama si neporadim,neviem co s tym :( Som zena a mam chlapty zadok, kvoli tomu sa vlasne aj hanbim si nieco zacat s muzom, prosim neignorujte to a nenechajte to len tak, napiste mi prosim co s tym, ani oholit sa to poriadne neda, lebo sa to zacina az celkom prizko pri konecniku, a tiahne sa do pol zadku...
Velmi ma to trapi a nici moje sebavedomie, poradte mi co mam skusit .. :(

neluskaaaaaa

Xem-to na co chceš aby poslala svoj zadok? No ked je chlpaty tak asi na tom nebude dobre. Alebo si milovník takych zadkov?

xem

holenim to nebudes mat ani horsie ani lepsie a vsak mozes sem dat fotku zhodnotíme ci je to strasné alebo ok

ono ked uz si tak zamerana na ten tvoj zadok tak by si mala vedieť ze nam chalanom sa este viacej paci ked nas donho aj pustis .. :P

tanka123

A keď to oholím, bude to rásť stále horšie a horšie ? nerada by som keby som tam mala ešte horšie chlpy..
No prepáčte, ale tak ako ma niekto problémy so svojími vlasmi (napr.) tak také problémy mám ja so svojím zadkom :D

laura321

no ty kokos, to su starosti...ako by si bola niecim vynimocna...poradim ti, trhaj si to s pinzetkou, aspon ta prejde pritom premyslat nad volovinami.

xem

ja to frajerke holím :P lebo sa uz sama porezala tak to neha na mna (myslím vážne tak ma tu nehejtujte)
všetky máte chlpy na zadku tak sa z toho nepototo .. mam kamaratku co ma uz len na rukach tmavsie a hrubsie chlpy nez ja takze si asi viete predstavit co ma tam dole vpredu vzadu na nanohach atd..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.