Ako mám chápať jednu babu, mám z nej debku a nebaví ma bez nej život

Príspevok v téme: Ako mám chápať jednu babu, mám z nej debku a nebaví ma bez nej život
pacient123

celé to na rychlo zhrnem ,,,je jedna baba ktorej som tvrdil že ju chcem a tak , povedalanie ,,,potom sm chcel biť kamoš ale chitala ma za slovička a tak ani to nebolo zablokovala ma potom ma odblokovala a potom som zablokoval na fb ja ju potom dala odkaz že mi da šancu šiel som von tak ako to aj ževraj chcela a kecali sme ako kamoši netlačil som na pílu ani som ju nepobozkal a potom kedže moc vonku nechodí ževraj sa učí :) napisalsom jej že je dajak dlho na fb ked sa tolko uči až do noci je na fb ,,,a ona že je to jej vec že nech sa nestaram ,,a to je jej časta odpoved na moje otazky nechce aby som sa staral lebo je to jej vec nemám ju riešiť nijak a napisal som jej že ako to vidí dalej s nami a ona že nech netlačim na pilu a nechce to riešiť teraz a ja však ok však netlačim na pilu a ona že nech sa ani nepokúšam ,,,šibe jej ? čo mám robiť dalej ,,,lubim ju velmi a nwm si prectaviť z inou boli ma srdce mam debku, som s toho unavený ale zaspať nezaspím :(

pacient123

mucha -dík za venovanie ,ale nechcem počúvať pesničky o láske ,,,je to teplošské a iba viac mi bude horšie ,,,

pacient123

zazurčite - no vyskušal som len trávu a aj to v malom mnostve takže žiadne stavy som až tak nemal takže až také skusenosti nemám

pacient123

tie lysohlavky ,chcem vyskúšať aj kvoli mojej socialnej fobii ,,,že vraj na to najviac pomahajú lysohlavky

Razurčite

To áno hríby si dajme alebo kaktus juchuuu;-)Umelé nie to je príroda rastliny Bohov.Tak ako každého aj mňa prepadajú depky ale záleží od sily osobnosti ako sa s tým vyrovná.Moja sila musí byť skúšaná po každé je to ťažšie len tak sa môžem posunúť a upevňovať charakter predsa.Preto nemôžem žiadne AD to by som "podvádzal"to je umelé.

pacient123

v podstate som nula ...prečo by ma aj chcela ale nechpm prečo mi dá nadej ked mám dosť iných problémov ,,,síce tak trochu kvoli nej som prekonal sociálnu fobiu ,ale zas sa to vráti ,cítim to ked nebudem s nou ,,,,,no život je už raz taký ,,,ona má chvíle ked si myslí že je niekto a ,že má na viac , ovplivnujú ju dosť aj jej spolužiačky ,,,,,asi sa na nu vyseriem a najprv v živote niečo dokážem kým sa dám do vstahu lebo fakt sa cítim ako velká nula a to že sa tak cítim spôsobuje aj socialnu fobiu ,,,,ked som s nou tak sa cítim fajn ale k inej babe taký v poho neviem biť kedže mam socialnu fobiu ,,,,,v lete chcem vyskúšať lysohlavky lebo ževraj odstranujú debky aj tak sa v kuse cítim na hovno tak chcem pocítiť aspon umelé štastie ..... nikto ma nemá rád ,,, nemám ani kúsok sebadôvery kvoli tej skurvenej socialnej fobii ktorá ma prenasleduje dosť dlho ,,ked som z tou babou tak je všetko v pohožiadnu fobiu nemám ,cítim sa pri nej čarovne ,,,konečne ma dokáže nejaká baba naplnať štastím iba jej pritomnostou a presne aj ona musí biť taká záhadná,namyslená a nwm ešte aká furt mení nazor nwm čo dalej je to somnou ešte horšie kedže som nenapísal všetky problémy je toho vela ,,,, jediný ,ktorý mi pomôže je boh ,,iba silná viera prelomí všetko zlé a aj zlé pocity ....no je toho zatial na mna príliš vela ,,,a k tým XY problémov mám aj zlomené srdce ,,,,:(

Razurčite

Vyznanie lásky ako modlitba spásy-semeno života ak budem len pre teba Vec bude aj bolesť ale treba sa povzniesť To všetko stojí to za to,vždy zomrieť pre teba zlato.

pacient123

m8 - viem ,že som to napísal s chybami ,ale bolelo ma srdce,hlava,mysel proste všetko ,nechcelo sa mi zaoberať sa gramatikou ,,,,,bol som si vedomí toho ,že píšem s chybami ,ale nie som na hodine diktáte ...a máš pravdu nesmiem sa vtierať a vnucovať sa ,ale nechápem prečo mi dáva nádej .akože ked som s nou vonku tak je moc milá a povahovo sa mi velmi páči, ale ona asi chce biť len kamarátka ,,,,,,asi pred 2 mesiacmi ked som ju zablokoval lebo bola drzejšia tak ani kamaratka nechcela biť a napísal som jej že čo je to za osobu ked ani kamoška nechce biť i ked písala že chce biť ale isté skutky ktoré sa stali ma presvečili o opaku a tak som ju zablokoval a teraz akoby jej preplo a chcela biť len kamoška ? ak áno tak prečo mi dáva nadej ked ma zavolá cez jednu kamošku vonku a potom ked som nechcel prejsť cez náš dom by nas nevideli moji rodičia tak odpovedala , že prečo nechcem prejsť cez náš dom a spytala sa že či naši rodičia nechcú aby som s nou chodil ked nechcem prejsť okolo domu ,,, to znamená že ked sa toto opytala tak asi že mi nedala nadej na kamaractvo ale na vstah ,,žeby zmenila už názor alebo je blbá ? namyslená je i ked to vie zakrývať na živo ,,,,,,