Muzi - prelozte mi to prosim

Príspevok v téme: Muzi - prelozte mi to prosim
milucka

Chcem vas muzi poprosit o preloženie reči vašho kmeňa.

Spytala som sa priatela:
Pocitas so mnou do buducnosti?
On:
Snad ano
Ja:
To ,snad, ako prosim myslis?
On:
Boze ano pocitam.

Je dost uzavrety, silny introvert. Nerad hovori o citoch pocitoch, co citi. Prosim, prelozte mi tu jeho muzsku odpoved z vasho muzskeho uhla pohladu. My zeny sme zvacsa take ze nad vsetkym prilis rozmyslame, vsetko analyzujeme pitvame meditujeme a preto rozmyslam ako to asi myslel tu odpoved ohladne toho ci so mnou pocita do buducnosti? Ako to vidite vy? Preto sa pytam vas muzov, dakujem

Prezyvka055

Dnes 14:49 .. slecna v prispevku hovori ze jej chlap je introvert .. tak ak nevies ako uvazuju introverti tak zbytocne nefantaziruj o sebe, pretoze tak ako premyslal ty nepremysla iny.

 

No ja som asi z inej planety, pretoze ja viem, ze ked mi na zene zalezi, tak si ju vsimam, viem jej reakcie, viem, ze je citliva a ked ju milujem, tak to respektujem a prisposobim sa jej. Nie som necitlivy na temy, ktore viem, ze jej na nich zalezi, uz len napr. z dovodu, ze starsi chlap si lahko najde mladu plodnu pipku a zalozi si s nou rodinu, ale ked je zena po urcitom veku (zvacsa okolo 45-50 rokov), tak tato nadej je miziva a je svinstvo od chlapa, ak ju opusti, ale ked sa mu zapalia lytka, bude rovnako necitlivy ako je zvyknuty. Ja by som si ta po tej otazke privinul, dal ti pusu a povedal ti, ze si moje vsetko a neviem si bez teba predstavit zivot dalej a zacal by som sa bavit o nejakom termine, pripadne zasnubeni - a toto som odpozoroval len z otazky a toho, ako ta to trapi. Baby, rozmyslajte, s kym ste, pozorujte reakcie, ako sa k vam sprava, ako mu na vas naozaj zalezi, lebo potom budete plakat! Nie je tazke to odsledovat, ak ma clovek otvorene oci. Nehovorim, niektorej je to jedno, potrebuje necitliveho drsnaka a nebude mat problem, ak ju nahodou opusti a ona si uz nikoho normalneho nedokaze najst, ale ak je baba citliva, chce rodinu, chce s nim stravit zbytok zivota a krati sa jej cas, a ten jej nie je podla jej predstav, mala by velmi silne zacat nezavisle uvazovat, ako dalej, ci je lepsie sa vratit z kratsej cesty...

Prezyvka055

milucka vseobecne sa vyhni otazkam typu:
Mas ma rad?
Milujes ma?
Som pekna?
Som tucna?
Co si mam na seba dnes vzat?

no a tak...

milucka

Razmozno :) Tak rada by ale mame vztah "na dialku". Mozno aj ta dialka a moja neistota robia svoje a pytam sa ho co pytam

Dakujem vam chlapci, ste ozaj mili a zlati :)

milucka

Prezyvka, dakujem ti. Tak vies, my zeny riesime obcas taketo odveci otazky vo vztahoch. A pritom pre nas to znamena tak strasne moc. Aspon pre mna

milucka

Razmozno dakujem ti velmi pekne. Bodaj by to bolo tak ako pises. Tiez som si to asi takto nejako vykladala..len to som ja

Otazkacasu, mozno som. Ale muzi a zeny vnimaju citove vazby vztahy rozdielne, preto sa pytam tu - vas muzov.