Otázka pre RNG - citricidal

Príspevok v téme: Otázka pre RNG - citricidal
konsuela

Dobrý den RNG, uz dlhsie som Vás chcela poprosit o radu, problém je troska zdĺhavejsí, preto by som sa touto cestou chcela spýtat len ohladom citricidalu. Kvoli kazdý mesiac sa opakujúcemu herpesu, mi bolo poradené zacat brat citricidal. Homeopatická liecba, ktorú dalej uzívam mi pomohla len na asi 3 mesiace, no herpes sa vrátil. Kúpila som si povodný 60% citricidal professional od NutriBiotic. Zatial som skúsila brat len 3 kvapky denne do pohára vody. Bolo mi povedané, ze o sprievodných príznakoch, respektíve neziaducich ucinkoch sa nevie, bohuzial ja som mala 2krát po vypití takého malého mnozstva reakciu ktorá mi nie je jasná. Strasné tocenie hlavy, pocit velmi nízkeho tlaku, únava, musela som skor odíst z roboty, doma som spala viac ako 2h. Vcera podvecer sa mi tento stav po vypití zopakoval. Nevedeli by ste mi poradit cím to moze byt?Uz sa troska obávam..Pani, ktorá mi ho predala, mi poradila precistit organizmus.
Ak by ste si nasli cas, mohli by ste ma kontaktovat na mail: moncatko88@zoznam.sk?bola by som vdacná
dakujem!

Mesačný princ

hanka9 - no dovoľ? Mám veľa rôznych lepších aktivít ako byť tu a prispievať ale keď myslíš, že jediný RNG tu bol na niečo dobrý a rady ostatných nie sú potrebné tak ok.

Budem teda robiť tie iné aktivity

hanka9

Po odchode RNG tu skapal pes na tejto stranke a prispievaju tu uz len teplosi, teplosky, kriminalne zavadove osoby a osoby zdravotne, alebo psychologicky nesposobile.

Kristof 01

Citricidal najdes na hoogle sk, teda aspon ja som ho tam kupil, je to uz ale par rokov dozadu.. snad ho tam este maju, neviem, skus.
Normalne tu neprispievam ale uz mi to fakt nedalo.. clovek sa tu nedopatra normalnej odpovede na svoju otazku, hned sa tu privali KYCERA a jej podobni a spamuju vsetky temy.. sa cudujem ze to admin este akceptuje...ved sa tu potom neda dopatrat normalnej odpovede ked ma clovek problem tak aby tu cital tie kraviny znudenych frustrovanych ludi ktori nemaju inej roboty len vysedavat pri pc a hadat sa s druhymi... to by sa malo vymazavat a nie niektore zmysluplne informacie, ktore mozu niekomu pomoct.. FAKT SKODA; ZE TOTO FORUM STRACA KVOLI TAKYM LUDOM HODNOTU A ZMYSEL...

Kýčera

Orol-Si zabil! A keď Ti niekto vysvetlí,čo si napísal,nezabudni to dať zmazať,pretože sa to tu už stáva pravidlom.

orol

Pýtam sa preto, lebo si nemyslím, že to máš v hlave všetko v poriadku. Ináč by si nevstupovala do debaty lombardo versus hana a nerobila by si hovorcu lombardo1981. Lombardo je totiž svojprávna osoba a dokáže sa obhájiť sama. A keďže žiadaš akési dôkazy od hany nuž tak ja Ťa žiadam, aby si predložil aj Ty dôkazy o Tvojej hlave, či to tam máš naozaj všetko tak, ako si sa nám tu chválila.