Otázka pre RNG - citricidal

Príspevok v téme: Otázka pre RNG - citricidal
konsuela

Dobrý den RNG, uz dlhsie som Vás chcela poprosit o radu, problém je troska zdĺhavejsí, preto by som sa touto cestou chcela spýtat len ohladom citricidalu. Kvoli kazdý mesiac sa opakujúcemu herpesu, mi bolo poradené zacat brat citricidal. Homeopatická liecba, ktorú dalej uzívam mi pomohla len na asi 3 mesiace, no herpes sa vrátil. Kúpila som si povodný 60% citricidal professional od NutriBiotic. Zatial som skúsila brat len 3 kvapky denne do pohára vody. Bolo mi povedané, ze o sprievodných príznakoch, respektíve neziaducich ucinkoch sa nevie, bohuzial ja som mala 2krát po vypití takého malého mnozstva reakciu ktorá mi nie je jasná. Strasné tocenie hlavy, pocit velmi nízkeho tlaku, únava, musela som skor odíst z roboty, doma som spala viac ako 2h. Vcera podvecer sa mi tento stav po vypití zopakoval. Nevedeli by ste mi poradit cím to moze byt?Uz sa troska obávam..Pani, ktorá mi ho predala, mi poradila precistit organizmus.
Ak by ste si nasli cas, mohli by ste ma kontaktovat na mail: moncatko88@zoznam.sk?bola by som vdacná
dakujem!

analyn

hanka9 aj ty tu davas tvrdenia bez dokazov, ty si tiez povinna dokazovat ked nieco tvrdis, v opacnom pripade budes vinna ty.

hanka9

Dodatok: Lombardo, Ty nizsie o 12:43 v prvej a druhej vete pises cit: keby som bola začala brať ten jód, ktorý mi len tak medzirečou odporúčal, kon. citatu).

PS- toto nie je relevantny dokaz a preto daj celu Vasu komunikaciu v tej konkretnej casti, ktora preukazuje, dokazuje a potvrdzuje tvoje obvinenie.

Ty si povinna dokazovat ked nieco tvrdis, v opacnom pripade budes vinna Ty.

hanka9

Mna liecil lekar bezmala 20 rokov, no neuzdravil. Dost som si chorobou vytrpela a ubralo mi to z plnohodnotneho zivota. Natrafila som na vzacneho cloveka RNG a zacala sa liecit uplne opacne ako ma liecil lekar. Asi po poldruha roku – dvoch liecby som definitivne a hlavne preukazatelne zdrava !!!

lombardo1981

hana... keby som bola začala brať ten jód, ktorý mi len tak medzirečou odporúčal, už tu možno nie som. Ale ja jeho rady pre mňa nepovažujem za relevantné. O výživových doplnkoch viem pomerne dosť.
Keď mi boli nútení robiť koronárnu angiografiu, tak ma chceli poslať aj na dialýzu, aby sa KL (vrátane jódu) vylúčili z môjho tela čo najrýchlejšie. Držal sa v mojom tele takmer mesiac. U zdravých ľudí sa vylúči tak do doch hodín (v závislosti od hmotnosti). A to mi dali asi 40% z odporúčanej dávky. Ale keďže sa postupne jeho hladina znižovala a ja som nevykazovala príznaky zlyhania obličiek, tak som ju našťastie nemusela podstúpiť. Ale sledovaná som bola ako ostriež. To že jód nefrotoxický sa vie už niekoľko desaťročí.
Podľa teba je zodpovedné, aj po upozornení, že jód môže človeka na pokraji dialýzy aj zabiť, opäť ho odporučiť? A opäť človeku, ktorému hrozí dialýza? PRETOŽE PODĽA MŇA NIE!
Tu ani nejde o ten citricidal. Mne je fuk, že v užívate dezinfekciu. Je to vaše rozhodnutie. Ale ak zase nefrologickému pacientovi odporučí užívať jód, tak sa zase ozvem. Ak jemu nezáleží na dôsledkoch jeho rád... To je jediné, čo sa snažím dosiahnuť. Aby to bral viac zodpovedne. A pokojne si to vysvetľuj ako chceš. Mňa osobne to netankuje. Nepatrím medzi ľudí, ktorých by štvalo to, čo si o nich myslia iní. A už vôbec nie ako si ty alebo RNG.
Hej, hej. Všetci vieme, akí sú lekári neschopní. Ale keby nebolo tých vrahov v bielych plášťoch, tak tu už dávno nie som. Ja som sa totižto nemal dožiť ani troch rokov. Moje obličky nedokázali udržovať acidobázickú rovnováhu. Zaujímalo by ma, ako by toto dokázal riešiť RNG.

hanka9

Lombardo, na jednej strane ta chvalim ze sa snazis ct. citatelom priblizit citricidal aj z inej strany. Vdaka.
Na druhej strane vsak nechapem tvoju ucelovost, zaujatost, averziu voci nazorom RNG, ktore sa nedaju nepostrehnut a to aj napriek tvojej snahe ich sikovne zamaskovat.
PS- lombardo, mne lekari zoparkrat v zivote predpisali take lieky, ktore som nemohla brat kvoli kontraindikacii. Ked som na druhy den na to upozornila, uznali to a predpisali mi ine.

Ina9

RNG, pri tých štatistikách (potravinove doplnky v USA za minuly rok zomreli len 2 ludia a na nasledky liekov az vyse 700 000) si musíš uvedomiť, že tam nie sú zahrnutí ľudia, ktorí zomreli napr. po svojvoľnom vysadení liekov a nasadení doplnkov

lombardo1981

Už druhýkrát. :-D
Ale teraz vážne. Priznám sa, že mne je úplne jedno, čo užívaš. Ale nikdy mi nebude jedno, ak zase uvidím ako niekomu radíš brať niečo, čo ho môže zabiť! Som síce navonok chladná (chcem totižto, aby mi ľudia dali pokoj). Ale na ľuďoch mi záleží. Preto sa s tým nikdy nezmierim! Keď si ten jód núkal mne, bolo mi to jedno. Ja veľmi dobre, viem, čo si môžem dovoliť a čo nie. Ale koľko ľudí ťa požiada o radu dúfajúc, že im pomôžeš. A pritom ani netušia aké obmedzenia im ochorenie prináša. A tie by si mal ovládať ty. Ako niekto, kto sa snaží pomôcť.

RNG

Nuz ja dam skor na lekarov , co vedia viralne infekcie ako napr mononukleozu potlacit velmi rychlo a podla moznosti bez vaznejsieho poskodenia tela.
Ale vy si mozete robit co chcete, mne na tom vobec nezalezi. A tymn v tejto teme koncim, lebo svoje som si povedal a vic k tomu uz nemam dodat.
A kedze na potravinove doplnky v USA za minuly rok zomreli len 2 ludia a na nasledky liekov az vyse 700 000, ja si svojou jednoduchou logikou vyberiem potravinove doplny, a vy si mozete chemnicke lieky, ked si chcete nasilu skratit zivot.