Biorezonancia? - vaše skúsenosti resp. názory

Príspevok v téme: Biorezonancia? - vaše skúsenosti resp. názory
obličkaa

Dobrý deň, seriózne uvažujem dať sa vyšetriť formou biorezonancie /budem mať 50r./ a chcem poprosiť tých, ktorí majú s tým skúsenosti, či im táto metóda pomohla diagnostikovať ochorenia, či je to dôveryhodné vyšetrenie, ako sa ďalej postupuje po absolvovaní prvého vyšetrenia. Na weboch som si našla len všeobecné informácie. Ďakujem za ochotu podeliť sa so skúsenosťami.

Kýčera

Také prístroje používané v alternatívnych ambulanciach ako aj u lekára, kt. dokážu zachytiť všetky chorobné procesy v tele, neexistujú. Záleží však na tom, aký program majú nahratý a ako ten, kto túto prácu vykonáva, problematiku ovláda. Áno, sú rôzne, kt. dokážu VEĽMI VEĽA, ale nie všetko, tak ako aj lekár. Aj ten po štúdiu všeobecnej medicíny sa neskôr špecializuje, robí atestácie. Biorezonancia funguje tak,ako som už spomenula. A ten prístroj by sa zišiel, lenže z čoho by žili lekári, farmaceuti, výrobcovia potravín,...? Niektoré povolania by úplne zanikli.

obličkaa

Takže tuto p. frottok natrafil na ďaľšieho "traktoristu". Ako píše p. poradimtiti, je mi jasné, že každá bunka vyžaruje elektromagnetické žiarenie, preto som bola nadšená, že existuje prístroj, ktorý dokáže rozpoznať patologické žiarenie buniek od zdravého. Ale zrejme si budeme musieť ešte počkať dlhú dobu, než sa táto metóda zdokonalí a bude účinná. Ja si to predstavujem nejak tak, že si ľahneme do nejakého tunela /podobného ako MRI/ a pomocou biorezonancie nám budú identifikované a zlikvidované všetky choré bunky, či už rakovinové, bacily, vírusy...a budeme opäť mladí a zdraví. Otázka je, na čo budeme potom umierať. Sorry, som pustila fantáziu z uzdy, snívam, naivná optimistka. Ďakujem za všetky názory. Idem si dať kávu, cigaretku, vitamín C, hlt olivového oleja a ďalej filozofovať o budúcnosti ľudstva:((...

poradimtiti

Biorezonancia naozaj funguje. Princip je veli jednoduchy. Kazdy vyzarujeme elektromagneticke ziarenie. Typickym dokazom je napr. ze rusime radio, ak sa pohybujeme okolo anteny. Sme vodivy, inak hy nas nezabil elektricky prud. Kazda bunka ma ine ziarenie, kazdy vir us, bacil, rakovinova bunka atd. Cize staci mat citlivy snimac, co je biorezonancny pristroj, ktory naskenuje vsetky ziarenia, co su v tele a porovna ich s databazou frekvencii chorych buniek. To je cele. Len ten, kto s tym robi, by mal byt naozaj odbornik, lebo darmo date traktoristovi elektronovymikroskop...

philips

Žiadne takéto zázračné prístroje nikdy nič nevyriešia.. Stačí sa na to pozrieť logicky, prečo lekári na diagnostiku využívajú nespočetné množstvo zariadení a vyšetrení, keď "existuje" zázračný prístroj, ktorý to spraví celé za nich? To nejako nedáva logiku..

Biorezonancia je proste blbosť.

obličkaa

frottok - ďakujem za názor, toto som potrebovala počuť, nejdem. Dobre som urobila, že som sa tu spýtala, nejak ma nepresvedčili tie neurčité všeobecné "ospevovacie" slová na webe, mala som podozrenie, že je to len spôsob na ťahanie peňazí z naivných, alebo zúfalých ľudí

frottok

sak vyskusaj - tak jak ja. a po roku co z teba budu tahat peniaze si uvedomis aky si bol sprosty. ktovie preco to asi nemaju v nemocniciach ale len vo vselijakych takych pofidernych sukromnych sarlatanskych dierach. a zaujimave ked som stretol toho ksichta co ma akoze liecil rok potom v cakarni u doktora. zabudol odkial ma pozna a zacal so mnou akoze zo svojim nejakym kamaratom debatovat ake ma zdravotne problemy, ze zlcnik, pankreas a s crevami a ze asi bude musiet ist na operaciu. lebo ze chodi k doktorovi uz dlhsie a volako mu tie lieky nezaberaju. ja som pocuval jak puk potom isiel od dovnutra do ambulancie a ked vysiel som mu povedal odkial sa pozname. a vies co mi on na to? ze no jo, ze on ked s tym zacinal si tiez myslel ze to ucinkuje. no to ma podrz! a potom o mesiac som zistil ze to stale robi a stale tam taha k sebe dalsich blbcov jak som bol aj ja. takze take je to ucinne.