Čo si mysliet?

Príspevok v téme: Čo si mysliet?
karolinka 23

no takze .. potrebujem poradit hlavne od muzov .... takze ... poviem tak zhruba svoj komplikovany stav ... takze rok sa natahujem z jednym chalanom ...on ma frajerku ,ja mam muza .. viem ze sa mu pacim .. a mna strasne pritahuje ..pol roka sme sa odmlcali ,potom mi napisal ze ci ideme von ,vonku sme sa porozpravali ako sa mame ..za pol roka co nove atd ! a isli sme kazdy svojou cestou ako keby nic .. a pri tom ked som pri nom najradsej by som ho objala .vyboskavala ,ale nemozem ! !!!!!!! .. no potom som mu po tyzdni napisala ,ja ci ide vonku po pol dni napisal ,ze pride ..zasa sme isli von ..zasa sme sa bavili o tom ako sa mame ... musela som ist domov ..takze sme boli pol hodinu ,,, zasa sme isli kazdy svojou cestou ... doma mi to potom nedalo . a podvecer som mu napisala spravu .. ze ... citujem : vemi dobre sa pri tebe citim ..nepomozem si ,musela som ti to napisat , chcem aby si to vedel ,. tak zasa nabuduce ... pa ---- on mi po 3 hodinach odpisal toto .: uz to viem ,nikomu to nepoviem .davaj na seba pozor a zas nabuduce pa .----- MUZI PRELOZTE MI TO ... :D ... teraz sme dva tyzdne zasa bez komunikacie .ja prva pisat nebudem ,cakala som ze sa ozve ,ale nic ... a inak je divny ,ale strasne ma pritahuje :)) uz idem zosaliet ... (ps nerieste ,ze som vydata !)dakujem :))

liberta25

karolinka, on ti jasne napisal, ze je si vedomy, ze je ti s nim dobre, nemieni tvoje manzelstvo ohrozit vytrubovanim do sveta, ze sa stretavate a kludne sa mozes ozvat, kedze to nechal otvorene. keby napisal ozvem sa, to by znamenalo, ze mas cakat.

Slobodna

No aj keby chcel, prečo by akože mal vypisovať vydatej žene? Keď po svete behá mrte slobodných a ešte k tomu má aj priateľku. Ale ok - nemáme to riešiť :)

Slobodna

Podľa mňa on ťa absolútne nerieši, aj to čo ti odpísal je úplne laxný prístup. To len ty si z neho úplne hotová a myslím si, že práve preto, lebo ho jednoducho chceš dostať. Podľa tvojho vyjadrovania a postoju k mužom by som sa opýtala či máš mentálne nejakých 14 rôčkov. Odporúčala by som ti sa prebrať z tých ružových obláčikov, lebo ak ťa z nich preberie on, tak ťa to bude sakra bolieť.

karolinka 23

a asi mu nemam pisat prva ,? asi keby chcel sa ozve .. ja som toho nazoru ,ze chlap sa ma ozvat prvy .. ked chce ....

Fidor

Dámy to čo tu riešite?Tie zaručené info.čo dávate sa vám vráti!Už je to tu také zvláštne že jediný spôsob je zabudnúť na SR a týchto prísavnikov je mi vás ľúto a to trápenie čo zažijete vás donúti si spomenúť presne na tieto slová osočovanie klamstvo smilstvo!

karolinka 23

PANE BOZE !!!! NERIESTE ,ZE SOM VYDATA !!!!! a nebudem to rozoberat ..preco zaco ,naco !!!! to su moje dovody !!! ja viem najlepsie ,... mna zaujima on !!!! nie moj stav ! dakujem za pochopenie !:)

mainska

Mas vztah, možno šťastný vztah kde ta muž miluje. A za to že sa cítíš s nějakým inym chlapom dobre tak už premyslas byt s nim. On ti ani nepíše, neodpise prvý. Asi by to dopadlo len tak ze by ste boli spolu par tyzdnov, ked už by sa ta ,,nabazil,, (sex) tak by odisiel od teba. Zostan ty len vo svojom vztahu, ked už si vydata..

karolinka 23

ja len chcem vediet co tym myslel ,? chlap porozumie myslim ,nejak extra aj tak nechcem riesit ,stale mam blok koli muzovi ..len on ma strasne pritahuje ..zatial sa nikam neponahlam ..,ale pomalicky ,mna len zaujima ci tym chcel basnik povedat :D

milucka

Karolinka, neriskuj prosim zbytocne svoje manzelstvo. Ved na svete su miliony muzov a zien. Spomen si co si na svojom muzovi milovala a pracuj na vasom vztahu. Na manzelstve treba neustale pracovat, starat sa on. Asi sa uz nudis. Mas muza domov rodinu. Svojim muzom si si ista. Chyba ti vzrusenie? O mna maju muzi zaujem a mozu byt neviem ako pritazlivi sexi uspesni bohati ci co. Ale aj ked mam vztah iba na dialku a neviem, ci nam to vobec vyjde/nevyjde tak inych muzov neriesim. Ved je to o dovere respektovani toho druheho. A o laske. Nehnevaj sa ale musela som ti to napisat. Ved si len predstav zeby tvoj muz toto iste robil tebe a tuzil po inej, stretaval sa s nou. Pacilo by sa ti to? Naco pokusas zbytocne osud? Radsej sa venuj a svoju energiu tuzbu vasen ziadostivost venuj muzovi a vasmu hniezdocku a nie na inych