Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechut na sex

Príspevok v téme: Nechut na sex
mirkaMe

Uz to bude pomaly dva roky co nemam priatela ale zase mam uz rok milenca. S milencom mi je fajn, mame sa o com bavit, aj sa nasmejeme a mame celkom dobry kamaratsky vztah, ale ako priatela by som ho nechcela. Mam ho rada ako kamarata a viem sa na neho spolahnut. No ale k veci. Na zaciatku ked sme zacali tak to bolo pre mna vzruso, aj som sa trosku bala ze sa zalubim ale nestalo sa. Stretavame sa tak dva x do tyzdna.. len ten sex uz nie je taky vzrusujuci ako bol pred par mesiacmi. Mam sex rada a neviem comu presne mam pripisat tu nechut na sex a co je horsie mam dost problem s orgazmom.. pri tomto partnerovi som ho nikdy nemala tolko x za jeden sex ako pred tym s bývalymi partnermi ktorych som lubila. S orgazmom u mna pred tym naozaj nebol problem. Dokonca som sa vedela spravit aj pat x za jedno milovanie. A teraz mam problem sa spravit aspon raz. Moze mat na toto vplyv aj to ze ho nelubim? Dost ma to stve.. dakujem

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.