Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pichanie na hrudi, čudné dýchanie, kašeľ

Príspevok v téme: Pichanie na hrudi, čudné dýchanie, kašeľ
sebo521

zdravím vás, už asi od decembra ma začalo najprv pichať v pľúcach .. no potom to prešlo bol som aj u doktorky poslala ma na RTG, dal som moč a krv.. povedala mi že všetko v poriadku že pľúca mám ako bábätko že to môže byť aj od chrbtice a bla, bla.... tak som to začal ignorovať no po čase ma to zas chytilo začali pichavé bolesti na hrudi okolo prs, dole pod prsami, hore pod krkom, začal aj kašeľ a také divné dýchanie, neviem ako to popísať to dýchanie.. proste dýcham normálne a zrazu pocitujem že sa dusím tak musím rýchlejšie dýchať alebo neviem to vôbec vysvetliť .. no potom začal aj kašeľ ale to s tým asi nemá nič spoločné no neviem ale pridávam to sem ... začal som byť chvíľu chorý, kašlal som mal som bolesti hrdla.. ten kašel bol taký že tetka mi hovorila že mám asi zápal priedušiek alebo niečo také lebo keď som kašlal tak tam normálne jak keby dunilo v pľúcach.. no po čase kašel prešiel keď som bral sirup .. aj teraz mávam niekedy ten kašel ale iba občas, antibiotika už neberiem .. a včera ako som prišiel domov tak som sa len tak skúsil zo srandy hýbať zo strany na stranu že či ma prejde tá bolesť na hrudi, jak som sa hýbal tak som normalne počul jak z pľúc vychádza ozvena jak kebyže sa tam niečo šúcha- kosť alebo niečo neviem .. prosím vás ľudia ja fakt neviem čo to môže byť a bojím sa toho najhoršieho, veď viete na čo myslím ... a k doktorke ma rodičia nezoberú lebo si myslia že si to vymýšlam a že simulujem lebo som to niekedy robil a teraz mi nechcú veriť také veci .. neviem čo mám robiť.. prosím poradte že čo to môže byť ..

Kýčera

TO NIE JE PRAVDA! Nedaj sa,povedz, že sa budeš sťažovať,zabojuj,fantáziu máš,tak ju použi! Podľa mňa to vyšetrenie potrebuješ.

sebo521

Já by som z radostou išiel na pľúcne lenže som chcel ísť a povedali mi že tam nemôžem ísť že to je od 18 rokov, ja toto Slovenské zdravotníctvo nikdy nepochopím .. teraz zas pôjdem obvodnému ten ma vysmeje a pošle ma domov že nič mi neni..

Kýčera

Vidíš,vidíš,chlapče,rodičov NESLOBODNO KLAMAŤ, potom takto dopadneš,ich len tak ľahko nepreštíš. Predpokladám,že na vyšetrení si bol u obvodnej,kt.mohla niečo prehiadnuť,čo sa stáva. Potrebuješ riadne vyšetrenie u odborníka-pľúciara,a to čo najskôr. Hyperventiluješ a kašeľ s tým má veľa spoločného,neštuduj dr.Googla,prestaň sa báť. Popros mamu,aby si priložila ucho na Tvoj chrbát a hrudník a chvíľu Ťa popočúvala,či nepočuje náhodou pískanie. Teraz je veľmi rozšírený aj jeden kašeľ,možno si nedoliečený, máš tam plesne,baktérie,...Si kreatívny chlapec,tak to využi a mamu presveč k tomu lekárovi. Ak Ťa chytí záchvat,sústreď sa LEN na dýchanie a snaž sa čo NAJPOMALŠIE DÝCHAŤ!