CHUDNUTIE - VECNA TEMA

fraisee

:) pekne :) no bohuzial taky trend teraz bezi. bud vychrtnute anorekticky co nejedia alebo tlstane. no ale tie anorekticky by sme asi na celych britskych ostrovoch nenasli :)

adeleine

fraisse, presne...ked som tam bola, chcela som si kupit oblecnie a mala som s tym obrovsky problem kedze som stihla..oni tam maju povacsine nadmerne velkosti tak ma poslali do detskeho oddelenia:)))

fraisee

prva vec ktoru mi brat povedal ked zdrhol do gb ze su tam nechutne baby. tste vyzrate prasata. ze jedna baba obsadi v buse dve sedacky a speky trcia do ulicky. cochvila to bude aj tu.

adeleine

suhlasim v anglicku je najozaj velmi vela zien trpiacich nadvahou..nic si z toho nerobia daju si vypasovane tricko mini...a vecer sa naladuju fast foodom.

fraisee

andy, mas pravdu. ale ich zivotny styl je uplne nezdravy. vecera o desiatej je u nich normalna. suhlasim vsak s tym, ze na svk-u su tym dievcata castokrat az posadnute a trpia preto depresiami, co tam zase neexistuje.

andy

Ja zijem v anglicku a tu zeny nemaju problem z touto otazkou!asi 65percent trpy nadvahou a jedja aj tak vsetko!verte tomu ich nezauima ci su chude ci nie su stastne a pritazlive prave tymto!Na slovensku sa zeny len trapia z dietami a pritom zabudnu zit a uzivat si zivot!Nie je to normalne!Iste netreba sa prezierat ale zacat sa zauimat o dvolezitejsie veci okolo nas!!!

efča

Tin,
cítim sa ako po spánku, keď sa Ti sníva s čertami :-) Ale veď je to jasné, keď ich tým prežieraním "pokúšam" :-)
Ale už sa to upravuje, len neviem na ako dlho?
Pekný deň Vám prajem a "jedzme zdravo"!!! :-)

tin

efca,a co sato deje rano?Ked to mas tak pekne rozdelene?Netusim,a ani na3.x neuhadnem.Jes aj take potraviny,ktore Ti udrzia normalnu hladinu cukru v krvi?Celozrnne veci,banany skus si dat medzi jedlami aj 2 platky syra tvrdeho,ten Ta trochu zasyti,pre tych ,co chudnu,sa vraj chudnuci proces nezastavi.
fraisee o tom ,ze vyrazis aj zajtra mozno na last minute,aj niekoho zoberies alebo rovno sama,vobec nepochybujem..Tak sa majte.

fraisee

he, no dobre to myslis tin, ale sama sa asi nezdekujem :) aale ja nieco vymyslim, to ma este nepoznas :)
btw, jest len melon? no ja mam z neho akurat vydute brucho.