CHUDNUTIE - VECNA TEMA

222

Baby, ak chcete schudnúť v letných mesiacoch, poobede jedávajte len melón, strašne zasíti, má veľa vody a je zároveň aj sladký, ja som mala 65 kg a mám 48 a nie som anorexia ani bulímia!!!!!

efča

pre tin,
ďakujem pekne. Pohodu myslím, jedlo, ktoré zjem. Jedlo mám rozdelené, ale večer mi to nestračí, jednoducho mám silný hlad, nech zjem čokoľvek, nemám pocit, že som zjedla. Je to len večer, ale čo sa deje so mnou ráno, to nechci vedieť !!!!! Hrozné

tin

efca,co je to v pohode?Pekne papat ,jedlo rozdelit na cely den,a taketo stavy nemozu prist.Jedine ,ze si v poriadnom strese a nieco vecer zajedas,kompenzujes jedlom ,alebo preco teda myslis ,ze je to ?.Jes cez den dost?V pohode moze byt vselijako.fraisee a co sama nemozes nic naplanovat?Vsak sa nebudes pozerat na kufor.treba ho naplnit,ja idem s deckami,ako kazdy rok ,tento krat som sa poistila vcas,a potom aj manzel pride.A pohoda,aj samej sa da.Jaj vies ako rada by som si aj sama oddychla?Tak o tom jedine ,ze snivat..Ja som veru poriadne este ani na plazi nelezala,ked na to musis dozerat.Ale vsak nebudu stale mali,co s nimi ,ked su stale chori,tak sa teda pri mori preliecujeme.Niekde sa vyber,vsak Ti nemusim radit,ako najst dovolenku dobru,ci nie,uvidis,neolutujes.Majte sa pekne.

efča

Poznáte to, má niekto podobný problém? : Čo robiť, keď celý deń som v pohode a večer ma chytne doslova "pažravosť"???? Už to trvá hádam dobrý mesiac.
Ak už nič nemám, úplne sa trasiem a chodím ako blbec, snorím... vyberiem z mrazničky zmrazenú klobásku a tú hryziem. Ozaj nie je to nejaká uchylka nezdravá?
Poradí mi niekto, kto mal, alebo má podobný problém? Nie som tučná, ale nejaké to kilko by sa zišlo zhodiť, alebo aspoň udržať v stabilite.
Pozdravujem
Efča

fraise

inac v poslednej dobe mam akysi utlm, nechuti mi jest, nechce sa mi hybat. uz asi 2-3 tyzdne. ok, idem na korcule nech to rozhybem.

fraise

No pekne, vidime ze RND maka jak divy :o) Ja napr. nemozem vkuse makat , potrebujem oddych, organizmus si to skor ci neskor vyziada.
A vies co tin, myslela som u nas v krajine, v praci neostanem, nebavi ma chodit do roboty kde kazdy bozi den niekto vyhladava konflikty. Nepaci sa mi tu. Na dovolenku som chcela ist, ale mozno nebude s kym, kamaratka sice slubila ze pojde ale vies ako to chodi. No a ostatne kamosky - kazda je kdesi inde, su rozlezene kade tade. Tak neviem, mozno nakoniec ani na ziadnu dofcu nepojdem. Pri predstave ze sa kdesi vyvalujem na plazi a opalujem sa a nic nerobim, jaaaaaj :) az mi taky usmev vybehne :) sak kufor mam, sice prazdny, ale ten raz dva naplnim :)

tin

Rng to podnikanie je dobre ,ale nikto nie sme nenahraditelni.To robis len sam ?Ze vzdy je malo?Organizmus potrebuje aj vydychnut,hadam nechces prist do stavu burn -out ci vyhorenia,alebo daco podobne.V praci aj tu cele vecery tak to nie je dobra cesta k nicomu.fraisee ako si to myslela ostavat ako kde v praci ,ci u nas v krajine.A preco uz nic neplanujes.Financie,alebo nemas volno?alebo s kym?Ja chorvatsko,Istria ,pri poreci,tam sa mi najviac paci.Jedno dieta vymysla ,ze grecko ,ale ja neviem ,to mam strach,tak ostanem pri povodnom plane.Tu guaranu,to ja beriem proti unave ,aj tie zivotabudice,ale lepsie menej kavy,aj teinu,nechce sa mi skusat ten peroxid.To si fakt myslel vazne?Vsak mi odidu vsetky zuby...Majte sa pekne.

RNG

Dovolenka? Som rad, ked mam niekedy volnu cast dna.
Posledne som bol na dovolenke v minulom septembri celych 5 dni na horach(Banf, Kanadske Skaliste hory, nadherne tury)
Podnikanie je sebazotrocenie so 7 dnovym pracovnym tyzdnom, ako sa hovori
"robis od nevidis do nevidis a furt je to malo"