CHUDNUTIE - VECNA TEMA

katty19

nezabúdam, ako som sa cítila po stretnutí so spolužiakmi z výšky 25.11. minulého roku. Otras, nielen že strašné hrozostrašné zážitky za sebou, ešte aj to telo som mala, no, nazvyme to "veľké"; samozrejme pred vianocami a počas nehrozilo chudnúť, tak od nového roku, tak, ale tak som sa na seba nahnevala (s humorom:)) že to už potom išlo samé (pomaly samé:)) dole, proste sa do toho obujte a ono to pojde

katty19

do konečného výsledku, ku ktorému sa chcem dostať, mi zostáva osem kíl práce, dokážem to? podotýkam, od mojej najvyššej váhy ma delí momentálne osemnásť kíl, tento rok som zhodila desať:)dá sa to, ale s humorom to ide ľahšie, sľubujem

katty19

meggi, teraz som bola s kamarátkou, ktorá ma fakt veľké prsia, ale fakt...a MÁ ZMYSEL PRE HUMOR!!! Aj keby som bola ako raštla a humoru nemala v sebe, možem sa rovno zakopať, s tým neobstojím; nakoniecm ak je človek veselý, rýchlejšie sa chudne:)

vitaj, kámoška meggi...

katty19

fraisee, tak čo? čo si nové so sebou porobila? vrrrrrr:) vrčia po tebe?:))))))) oni len nehááápu, tvojho velikána v hlavičke:) ale teba to netrápi, som si istá:) čo, nech si nechápu, všakže:))))))

katty19

no achoooooj baby jagy:) no čo to tu máte? čo robíte? dúfam, že pokračujete v skrášľovacích procesoch, sem-tam účes upraviť ku kaderníčke, pedikúra a ak to nemáte zaužívané, čisto z recesie choďte si nalakovat nechty na nohách, nielen o kilá sa starať, aj keď, ja za minulý týždeň som dorazila ďalšie dve kilká, viete ako sa teším?:))))))