Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemám žiadne kamarátky v triede, sama úplne

Príspevok v téme: Nemám žiadne kamarátky v triede, sama úplne
luccc

Ahojte, všetci sem pridávate problémy. Aj ja mám jeden menší ale podstatný

Všetko sa to zvrtlo na lyžiarskom. Ja som mala byť na izbe s kamoškou ale vzhladom na to že boli len 3 izby práve my dve sme sa museli rozíjsť a každý išiel inde. Tým sa to začalo. Neskôr sa na mna všetci nasrali, pretože \"kamarátka\" my povedala údajne pravdu... No a odvtedy sa so mnou nebaví nikto. absolútne dokonca aj naj kamoška od kt. som to nečakala pretože som jej nič neurobila ... Ja v škole nikoho nemám , nemám sa komu vyrozpávať, každý v skupinkách a ja sama... a k tomu pred lyžiarským som bola s mojov \"naj\" kamoškov, odvtedy čo nás rozdelili privtrela sa k nám dalšia ... a odvtedy som tam sama, ked ich počúvaj kde všade chodia je mi na plač .. vravela som to aj mamine ae ja nechcem aby šla do školy lebo to bude veľké hallo.. čo mám robiť ?? možno sa mi to vrátilo z detstva ja som z toho zúfala, nechcem chodiť do tej škoy ale musím, ešte 3 mesiace a pôjdem na strednú ale ja tie 3 mesiace v tej triedde nevydržím

lucia238

uz len 3 mesiace, bud rada, ze to mas za par. kasli nato, tvar sa normalne, priatelsky, ale maj svoju hrdost, nikomu sa nevtieraj, sustred sa na ucenie, to je dolezitejsie ako nejake ziskat si nejake falosne kamosky, vydrzis to a v novej skole si najdes lepsie kamosky. dolezite, aby si v sukromi niekoho blizkeho mala.

luccc

CARIBO..je to zložitejšie, na svahu sa niečo udialo a od toho sa to rozvýjalo......... ale v podstate je to jedno, serem už na všetkých .... no že sa mi to vrátilo z detstva moje správanie k iným :)

Cariboo

Ahoj lucc, ber to z tej druhej stranky mas UZ LEN 3 mesiace v skole. Rychlo to ubehne. Nejak to vydrzat musis, skus si najst nieco co ti doplni baterky po skole vo volnom case.
Celkom nerozumiem co sa medzi vami udialo, ale ak to bolo podstatne skus to so spoluziackami vyriesit. Porozpravajte sa, povedz im ako ta to mrzi. Nikto predsa nechce byt sam a navyse zachvilu sa budete lucit, tak nech je to v dobrom aby sme mali naco pekne spominat. Ak to bola len banalita, tak uvidis, ze casom sa nato zabudne. Ludia su obcas taki.
Ako si to myslela s tym detstvom? Karma?