Čo s vyrážkami?

Príspevok v téme: Čo s vyrážkami?
nin24

Zdravím,s vyrážkami bojujem už asi 4 roky,žiaľ,bez väčších úspechov... Chcela by som sa spýtať čo pomohlo vám. Ja osobne som skúšala skoro všetko,čo som si prečítala,ale nič nejako viditeľne nepomohlo. Veľa pijem (nie alkohol,samozrejme),hlavne čistú vodu,vodu s citrónom a detoxikačné čajíčky,žiadne sladké vody. Takisto už nemám skoro žiadny pôžitok čo sa jedla týka. Vysadila som sladkosti,čokoládu,na istý čas aj výrobky s múkou a mlične výrobky (ale po nejakých 2 týždňoch som to vzdala). V podstate sa už kŕmim iba ovocím a zeleninou,nejaké jogurty,chlebík,rožok a podobne... Vážne už neviem. Skúšala som už aj domáce recepty,med,škorica,citrón,cesnak,jablčný olej,kokosový olej,klinčeková alpa... Nič nezaberalo,tak som sa vybrala ku kožnej (zrejme nie jednej z najlepších). Tá mi iba predpisovala rôzne masti,lieky,krémy a po každom novom sa mi plet iba zhoršila... Jediné čo mi zatiaľ zabralo je Zinerit,to asi tak na 2-3 mesiace,potom mala nasledovať mesačná pauza,po ktorej som ho zase nasadila,ale Zinerit akosi prestal účinkovať. Teraz si potieram pleť tekutým striebrom,myslím,že pleť sa mi celkom zlepšila,ale netrvalo ani 2 týždne a už mám zas na tvári vyrážky a čierne bodky. Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď. A ospravedlňujem sa za zdĺhavé opisy.

Kýčera

Nenatieraj ničím,začni detoxikovať/infrasauna,.../,na koži sa zvýrazní stav vnútorného prostredia organizmu,... Sleduj, po akej potravine sa Ti stav zhorší /vysaď ju/,vyhľadaj dobrú kozmetičku,kt. Ti poradí aj nejaké doplnky.