Čo robit?

Príspevok v téme: Čo robit?
Zmateny

Ahojte, tak najprv vám to zhrnieme celý môj problém. Mám 18rokov a stretávam sa s 22 ročnou asi 4týždne. Spoznali sme sa v Bare kde sme sa rozprávali o všeličom možnom a nejak tak sme zistili ze mame podobne myšlienky. Jedine také zaujímavé na našom randeni bol začiatok lebo hneď prvý týždeň sme sa bozkávali a mali už 2krat sex. Avšak sú v jej živote aj iný ľudia jedného ktorého pozná 3roky a hovorí o ňom dodnes ze najlepšie by bolo ísť za ním lenže vraví ze on sa vzťahu bojí a všetko a potomtalian s ktorým sa poznala pol roka a tiež ze to bolo neuveriteľne. Počúvam to často ale nijak mi to neprekáža pretože som si zažil podobne a tiež sa to ťažko nespominalo. Pýta sa ma občas či mi to vadí ako to všetko beriem odpoviem jej len ze este nemôžem vedieť ako to beriem ale hovorím ze randime spolu a spoznavame sa. Ona vraví podobne ze na hlbšie city potrebuje ešte čas. Veľmi si rozumieme a sexi máme tiež dosť, chodievame von a proste sa stretávame, chce byť so mnou skoro stále lebo ze jej je dobre somnou. Moja otázka teda spočíva v tom ze ci je dobre pokračovať a možno šťastím bude chcieť byť somnou (áno určite by som bol za takúto možnosť rad) alebo to nechať tak.

Zmateny

dixit
Plne ti rozumiem ako to myslíš je v tom veľký zmätok lebo viem čo mi hovorí jasné že za ním chce ísť na druhú stranu je Talian ženatý s dieťaťom a ženou a pracuje vo FR kde sa s ňou chce stretnúť a za to ju nesudte pretože ona si užíva co ma s ním je to len na ňom že ako to chce ten Talian a ten druhý s ktorým sa pozná 3roky tak to rozumiem že najviac myslí na neho iba ja fakt ze neviem čo lebo vždy s toho môže vzniknúť viac aj ona mi to povedala.... No okej uvidíme

dixit

spomína ich, takže ich rieši. ale máš pravdu, nepísal si, že s ňou chceš vzťah, iba si sa pýtal, "ci je dobre pokračovať a možno šťastím bude chcieť byť somnou (áno určite by som bol za takúto možnosť rad)"

takže v skutočnosti s ňou vzťah nechceš? to je dobre, lebo ani ona s tebou, inak by nešla za Talianom ("Ma ist za tým Talianom a neviem") a nerozprávala o tom, ako by bolo ešte lepšie ísť za tým tretím, ktorý sa však, na jej smolu, bojí vzťahu. ak ti stačí "kamarátstvo s výhodami", žiaden problém.

Zmateny

Ďakujem za iróniu iba neviem kde som písal ze rieši troch chlapov povedal som len ze ich spomína a chápem ze asi som neni lepší ako oni keďže ja sa s ňou poznám krátko, a nikde som ani nepisal ze s ňou chcem mať vzťah iba ze vzťah by bol fajn ale to všeobecne nie iba s ňou ale je to vás názor a ja vás súdiť nejdem

dixit

to je jasná žena na vzťah, rieši troch chlapov naraz, ale to nič, podľa mňa ťa čo nevidieť začne milovať nadovšetko a budete spolu, až kým vás smrť nerozdelí... /end of irony

Zmateny

Jasné rozumiem užívam si to len neviem čo bude ďalej teraz je to normálne povedala mi ze ku mne cíti náklonnosť.... Ako to ze po týždni sme mali sex...Áno to bolo zaujímavé no... Len neviem čo od nej čakať... Ma ist za tým Talianom a neviem povie mi ze no možno to už nebude také super ako to bolo neviem čo mi tým chce povedať že niečo aj ku mne možno začína cítiť? Často ona sama chce ten bozk neni to ze ju ja nutim .... Asem tam sme boli aj piť ja moc nepijem tak som sa zmieril s pohárom vína ale ona ich mala viacej ... Dvakrát bola so mnou keď bola opitý prvý krát ma hodila do taxíka ze idem ku nej a tam po mne ihneď túžila a druhý krát som bol tiež s ňou ona tam nechala vedľa ležať kamaráta a prišla za mnou kde sme sa bozkávali ... Vtedy ani len nepomyslela na Taliana a toho druhého napísala nikomu venovala sa mne.... Preto iba sa pýtam.. Ďakujem za ďalšie odpovede

liberta25

hocico si nahovaras, budes sa musiet zmierit s tym, ze si len docasny kamarat s benefitom. a ak si to nechces uplne pokazit, tak to radsej neries, len si to uzivaj.