Kam s chorým dieťaťom?

Príspevok v téme: Kam s chorým dieťaťom?
B_Lívia

Dobrý deň,
mám väčší problém so svojou 5 ročnou dcérkou, ktorá je vyliečená z onkohematologického ochorenia a do MŠ sa zatiaľ vrátiť nemôže.
Od októbra som bola s ňou doma, ale od apríla už žiaľ musím nastúpiť do práce. Manžel je podnikateľ - vlastní autoservis, takže tam dieťa určite zobrať nemôže. Z rodiny nám okrem svokry nikto pomôcť nevie, ona má aj ochotu, ale už má 75 rokov, tak neviem či jej môžem choré dieťa zveriť.
Chcela by som vedieť názory ostatných mamín ako riešili podobnú situáciu, príp. budem vďačná za každý nápad.

Shayleen

A ty nemáš súrodencov či sesternicu bratranca ? Tvoje dieťa je určite pokrstené tak ma aj krstnu nie? Riešení je dosť

emalea

no ono treba mať aj kus šťastia na "dobrú, lacnú a spoľahlivú silu" ja keď som toto riešila, tak som zarábala v práci cca 600,-E v čistom a baba na hlídaní pýtala 400,-, a nebola jediná v našom okolí ktorá toľkoto pýtala, takže sa mi to vôbec neoplatilo....preto bola taká voľba ako som už spomínala....

emalea

A musíš ísť do tej práce? Ja som na tom bola podobne....jedna babka má cez 80 rkov a druhá síce vekovo mladšia je už obsadená /stará sa o vnúča-dieťa mojej sestry/, moja dcérka 2-3 roky dozadu bola v škôlke chorľavá, tak som ostala z práce doma....manžel tiež podniká, tak sme sa radšej uskromnili....a žijeme len z jedného príjmu / a to máme ešte jedno ďalšie školopovinné dieťa... /
všetko sa dá...