STE ZO SEBOU SPOKOJNA?

dydynka

myslim si ze dotycna sa na nieco pytala a vsetci ste reagovali IBA NA JEJ PRAVOPIS!!!...cest vynimkam...ja som v podstate spokojna, iba mi skola nejde..

malinqa

Lidicky Izabelka sa vas nepyta ci ste spokojni s jej pravopisom, ale ci ste spokojni so sebou!!tak sa racsej sustredte viac na otazku jak jej pravopis :P
Inak ja sa nestazujem xi :D ako kedy....ale myslim, ze vzdy je co zdokonalovat, aj ked dokonalou nikdy nebudem :P

milli

Ja som so sebou nikdy nebol spokojný a vždy, keď som začal život brať z tohoto konca, prepadol som sa do ešte väčšej depresie, nakoľko som pri sebe nevedel nájsť záruku ani predpoklady k tomu, aby som mohol byť zo sebou spokojný. A asi by som sa bol býval v tej dileme naprosto "utopil", keby som nedostal podnet k tomu, aby som zdroj svojej spokojnosti hľadal mimo mojej osoby. Stačí aspoň takto?

Inak ten pravopis vôbec nevadí a ak nie si Slovenka, tak je až veľmi dobrý.

Alternativa

Na zaklade mojich zivotnych skusenosti vonkajsiemu vzhladu nepripisujem prioritu. Veeelmi dolezita je spokojnost vo vztahoch /vo vztahoch rozneho charakteru/, dobre zdravie, psychicka pohoda, atd. A ci som spokojna? Aj ano, aj nie. Totiz vzdy je potrebne, ba nebyhnutne na sebe pracovat, komplexne. Dobre ranko vsetkym :D

izabelka

ok pre and sorry nie som zo slovenska tak sorry len by som chcela podotknut ci aj ty ovladas viac jazykov tak to zo premenime na so ok snad si sa uspokojil