Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som neustále chorá

Príspevok v téme: Som neustále chorá
wewa60

Už neviem kam sa obrátiť. Nikto mi presne nevie povedať čo mi je.
Začalo to v septembri v krvi mi našli zlatého masívneho stafilokoka. Vraj som ho už musela mať dlhšie. Cítila som sa už od leta nejak divne ale neriešila som to. Dali mi antibiotika penicilin zabralo to asi na týžden. Znova som mala horúčky ale len zvýšené najviac 38. Zistili mi streptokoka p.doktorka mi dala znova penicilin. Zabralo to znova len na týžden a k tomu som dostala po poslednej tabletke penicilínu silnú alergickú reakciu po ktorej ma brala RZP keďže som nemohla dýchať. Keď som sa už nejak z toho anafylaktického šoku dostala znova som ochorela. V moči som mala znova bacila čiže znova antibiotika a to pomohlo asi na 3týždne. Znova som ochorela a znova v moči mi našli bacila takže mi dala moja p. doktorka antibiotika. Potom som mala kľud asi mesiac a pol a znova ma chytá únava, bolesť kĺbov, vracanie(vraj podráždený žalúdok z liekov) a zvýšene teploty to mám ako keby na dennom poriadku. Výsledky u krčnej mám dobré aj alergologické testy mám dobre. Už je tomu 7 mesiacov čo som neustále chorá. Čo by ste mi poradili?
Ďakujem veľmi pekne:)

Kýčera

Máš problém s imunitným systémom,konkrétne s CELULÁRNOU IMUNITOU.Ak je alergologička zároveň aj imunologička,mala Ti spraviť imunologické testy.

Jozefe

No ja ti jednoznačne viem poradiť.Skús si nájsť produkt Hippokratin...masívne to podporuje imunitu človeka.Nepoznám nič čo by mi lepšie zaberalo na obranu proti chrípkovým stavom.Všetci v robote sú chorí a ja sa od nich nenakazím nikdy.A ak aj máš pocit že na teba niečo lezie stačí sa okúpať a si fit na druhý deň.Nerobím žiadnu reklamu som reálny žijúci človek ktorý s tým má skúsenosti...Môžeš si ma nájsť aj na facebooku ak chceš :D..taktiež priatelke to pomáha na chrípky.Na tieto veci ti stačí lacnejšia širokospektrálna verzia.Potom to ešte lieči aj kdejaké vážnejšie autoimunitné choroby(ekzémy,rôzne druhy artritíd,bolesti chrbtice,zápalové degeneratívne ochorenia vnútorných orgánov,žliaz atď atď). ale to je tá drahšia verzia ktorá sa robí na mieru.Skús na oficiálnej stránke nájsť kontakt a ozvať sa tam.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.