Naozaj chcem zomriet

Príspevok v téme: Naozaj chcem zomriet
deadGirl

Mam rada moju rodinu a je mi luto ze im to musim spravit..ale ja uz naozaj nevladzem...Uz to trva prilis dlho , nenavidim sa, nenavidim svoj zivot, nic sa s tym neda spravit..jediny clovek ktoreho som milovala ma opustil, jedine stvorenia ktore ma lubili zomreli na ceste..uz nevidim ziaden zmysel a ziadne vychodisko..nenaviidm zivot a nenaVIDIM LUDI...nikdy im nebudem verit , chcem zomriet anic necitit..naozaj nic..ja uz nemozem..

Veve7777

Smudielko,ak ti tak chýbajú priatelia daj mi na seba kontakt samozrejme anonymný rada ti budem kamoškou virtuálnou často som do noci ak by ti malo pomôcť bude mi potešením moj príspevok predchádzajúci je aj pre teba skús si to prečítať život je dar a krasný len si treba najsť zmysel, behať, čítať učiť sa prejsť sa čokoľvek čo ťa zamestná nie civieť do nemoty nikam, lebo to nikam nevedie vyhľadajte pomoc psychologa ver že ti dá iný rozmer pochopíš veci študovala som psychologiu, nie je to hanba a pre niečo tu sú a tiež psychiatra lieky aspoň na čas obom vám chýba melatonín to je látka ktorá sa tvorí automaticky ked je človek ok. teraz vám chyba lekari aj život ma zmyslel viem o tom čo cítite svoje ale dá sa všetko sa dá...

Veve7777

Ak to niekto chce urobiť tak to urobí a nikto to nezmení nech by urobil či napísal čokoľvek...
Tiež som mala také stavy zrútil svet posrali sa veci aj viac krát človek ktorého som milovala odišiel zo sveta navždy z večera do rána...pred pár mesiacmi zvladala som to a potom strašné stavy odišla som zo školy nechcelo sa mi nič teraz to ľutujem snaha a kopa nervov vyšli na vnivoč a to som mala skušky v predstihu na Ačka bolo teraz pred Vianocami 6 dní som už bola rozhodnutá zlomena v totálnom osobnom dne moje peklo, nekomunnikovala som s ľudmi dostať zo seba jednu vetu bol nadľudský výkon nejedla,nepila celé hodiny som presedela bez jediného pohnutia čas nehral rolu ak sa ma niekto pýtal pokývala som hlavou alebo aj nie jednoslavna odpoved v kuse zlomený hlas slzy na krajíčku alebo rovno potoky tužila som umrieť zastavila ma láska k mojej mamke pre mňa najlepšiemu človeku na svete a fakt že by som zničila životy svojej rodiny a to si nezaslúžia... nič iné žiaden pud sebazachovy mne to bolo jedno... Vianoce ako v mrakotách ledva prežite všetci sa tešili a ja som bola v pekne vieš kde... na Silvestra prišlo dalšie sklamanie sama doma mala som len jediné želanie nech to preboha nejak prežijem dnes je mi to ľúto prešli ledva dva mesiaca z úplneho spodku som niekde inde je mi ľuto za školou ale najviac za tým že ma museli takto vidieť ľudia ktorých to bolelo aj za mňa lebo to videli aj ked by som sa ako snažila...
Preto ti vravím len jedno ak nemyslíš na nič ine tak na ľudí ktorí ťa ľubia aj ty ich ktorým by si veľmi chýbala a skončením svojho života zničila možno tie ich a strašne ublížila... vieš ja verím že všetko v živote sa deje pre niečo a my by sme to mali prijať lebo žiť sa "musí" pre niečo sme na tento svet prišli a niečo tu máme zanechať aj ked nepatrnú stopu ale nie spúšť, lebo tebe to už bude jedno ale tým čo ostanú nie a vždy aj po najväčšej burke vide slnko možno kostrbate ale vide... vždy sa dá odraziť moja prababka ktorá sa dožila takmer 90tky vždy vravievala že aj ked si myslíš že viac nevládzeš ani krok zvladneš ešte sedem krát viac... len musíš chcieť nie je prolém tu byť a pritom zakapať... kým ty nechceš nepomže nič rodina lekari, haldy praškov aj ked tie nie sú na škodu pri takýchto stavoch ti možu veľmi pomocť dodajú hormon ktorý ti chýba aby si sa cítila lepšie... toto ti može znieť ako pateticke reči ale nie sú aspoň pre mňa lebo to tak cítim prešla som si svojim ja som si siahla na úplné dno svojej existencie a hlavne sil... prajem ti všetko dobre a hlavne silu dá sa najsť v čomkoľvek čo ťa len napadne....veľa šťastia

deadGirl

Ja na reinkarnaciu neverim, ani v boha ani nic take..ked zomriem bude pokoj, ticho , nic, ziadna bolest. Rodicom tym len spravim sluzbu, lepsie ako sa pozerat na zivu chodiacu mrtvolu. Som slaba a nedokazem prezit v tomto svete a ani nechcem bojovat..ja uz nevladzem ani vstat z postele rano tak ako mam v sebe najst chut zit. Zdravotne na tom tiez nie som dobre, mam vela chorob..nic nejem , odpadavam..mne je luto ludi ktori chcu zit a nemozu, strasne rada by som sa s nimi vymenila a dala im moj zivot namiesto ich ale to sa neda. Nie je realne aby som isla do zahranicia, ved ja mam problem vobec ist sama do mesta bez praskov. Nechapem naco tu vobec pisem aj tak sa nic nezmeni...

ahink

deadGirl. Jedna mlada dievcina..mala vtedy pred 30tkou, pravnicka, bola krasna, mala rodicov milujucich, vztah a tiez v stavoch depresie (o ktorych nikto netusil, dusila to vsetko v sebe, trapila sa atd) - spravila, o com aj ty pises. Vies ako to dopadlo?? Lezi bezducho ako ziva mrtvolka v kome uz ale 7-8r. Stara sa o nu jej chorlava mama ktora je uz sama vo veku zeby potrebovala zdravotnu starostlivost. Ale nema na nu co rodicia pominali uspory peniaze aby pomohli jedinemu dietatu co mali. Ak by ti to aj vyslo tak co si myslis?? Zeby sa vsetko skoncilo? Neskoncilo ani pre tych najblizsich, ktorych by si tu zanechala ale ani pre teba by to nebol koniec.. Zmobilizuj svoju mysel telo dusu. Vyuzi ze mas tak mlady vek, neutapaj sa v sebaziali smutku bezmocnosti beznadeje. Vies ake tazke zivoty a osudy ini ludia maju? A nevzdavaju sa, bojuju o tento "sku..eny" zivot tak preco nie ty?? Lebo nerobit nic a vidiet vsetko dopredu stratene beznadejne je pohodlnejsie nez zacat bojovat makat zit?! Si mlada, mas vzdelanie a zivot pred sebou. Tak porozmyslaj ako dalej

MultiLevel

Noo...takto ti to poviem :D Zabijes sa, lenze tvoja dusa sa reinkarnuje zas do ineho tela, kde si bude chciet odzit presne to iste, co ta trapi teraz....zabijes sa zas? A potom zas? :D Okej a teraz vazne. Prekazky nastavaju v nasich zivotoch preto, aby sme sa rozhybali, nieco s nimi robili, aby nas cosi naucili, aby sme na nich rastli. Bohuzial su ludia a ty k nim patris tiez, ktori namiesto toho, aby skusili s prekazkou nieco urobit, radsej sa stiahnu do svojej ulity a tam si hovoria sami pre seba ake je vsetko zleee, nespravodliveee, ako nic nezvladajuu, ako sa chcu zabit, lebo len to je riesenie a podobne. Je to dane vychovou, prostredim, v ktorom clovek zije, rodicmi a podobne, ci sme schopni sa v zivote pasovat s problemami, alebo naopak strcime hlavu do piesku
Mas dve moznosti. Utapat sa aj nadalej alebo s tym nieco robit. Chapem, ze ak ma clovek skutocne a dlhodobe depresie, nejde to lahko. Vtedy treba urychlene vyhladat odbornika a nechat sa viest jeho radami. Ale pokial ide len o neschopnost cosi so sebou robit, lebo samozrejme je lahke revat a utapat sa vo vlastnom zialy, tak vtedy sa treba trosku prefackat, postavit sa a konat :) Silu na to mas v sebe, ako xxxxxx inych ludi pred tebou. Premyslaj inak ako doteraz, skus sa tesit z drobnych veci, nevnimaj seba samu ako nejaku obet a chudiatko...si schopna zena,ktora len potrebuje nakopnut :) Skus nad tym premyslat :)
Ak si nemozes najst pracu doma, v zahranici je jej habadej ;)

NO2

Tvoj príspevok je napísaný sugestibilne tak, aby sme ti dali za pravdu. Ale ak sa chceš zabiť, tak ti nedám za pravdu.
Musíš poriešiť depresívne stavy a takisto si dať do poriadku aj myslenie, lebo je zcestné.

lila123456

hej vy dvaja /deadGirl a smudielko/ !! niekto tu už písal, že život je bumerang! v jednej sekunde sa môže zmeniť všetko... a ja to vidím tak, že práve teraz na tomto fóre a práve tým že zadávateľka zadala tému a ozval sa aj ON /s podobným osudom/ skúste si písať a potom sa aj stretnúť!! dve zblúdilé dušičky, život vám presne takto ponúka šancu prežiť....nevzdávajte to!!! a ak to dopadne dobre...dajte nám vedieť....

liviuska

Bohuzial, preziju len ti najsilnejsi a najodolnejsi. Nikoho nebavi dlhodobo znasat takuto negativnu osobu, ktora vsade vidi len zlo a nenavist a tazkosti. bud sa spamatas a uvedomis si, ze nie si jedina bytost, co sa v tomto zivote potyka s problemami, alebo skor ci neskor pojdes...ty si predstavujes zivot ako telenovelu, kde stretnes dokonaleho muza, ktory ta bude cicikat a vytvori ti zivot vo vaticke, budes mat krasne deticky, peniazky domcek a vsetci sa budu okolo teba usmievat a stromy budu kvitnut...zijeme na zemi, kde vzdy boli vojny, hlad, nepokoje, zlo, ale aj vela krasnych veci, len ich treba chciet vidiet. clovek ma moznost sam si zvolit, co vidiet chce a co nie, alebo aspon ako to chce vidiet...Nastavila si sa na negativitu, tak mas vsade negativitu. Tvoja chyba...

Jana53

Co to tu Boze vypisujete........?Mat tak 26 rokov,mat nohy ruky zdrave,no tak sa zamyslim,co sa da u Vas robit,aj ked ste na Vychode.......ved aj tam si mozete nieco vymysliet sami......a asi mate aj rodicov,tak sa zamyslite aj nad tym ,ako ich takymto postojom trapite. Zivot je super,ked ste zdravi a mladi.Len otvorte oci ,trochu si verte.Depresie?Z coho?Ze nemate lasku,pracu?To tabletky nevyriesia.Vsetko ,vsetko,chce snahu.......a rozum do hrsti.....trosku viac samostatnosti a tvorivosti,napady a nie sa umarat.Tak sa vzchopte!!!A prejdite si nemocnice!!!A nie som na Vas zla,len sa trosku popozerajte aj na ine trapenia.