AKO MAM OTEHOTNIET ???

nina30

Nehnevaj sa, ale je to totálna sprostosť. Máš kde bývať, si finančne zabezpečená, máš prácu, budeš si môcť vôbec to babo dovoliť, alebo si len videla nejakú Tvoju kamošku s kočíkom a povedala si si, že ako by bolo pekné keby ste sa prechádzali spolu. Nezodpovedné !!!!!!!! Porozprávaj sa s partnerom a keď to aj on chce tak majte spolu bábo. Takto nie, takto Ťa aj to dieťatko prestane po chvílke baviť, lebo sa budeš chcieť chodiť flákať ale nebudeš môcť. Vidím X takýchto prípadov keď nevyzreté dievčatá majú deti a potom sa s nimi flákajú po meste a ľutujú že sa poháhľali. Porozmýšľaj a hlavne aj s partnerom.

nicnesil

nic nesil, si este mlada. je to aj jeho vec, nielen tvoja. dieta ma byt plodom lasky a tuzbou obox, neskor by si mozno lutovala a doplatilo by na to nevinne dietatko, dieta potrebuje otca, i ked sa tro mnohym zenam-matkam nezda, ale potrebuje ho!vies vobec co to je, byt s dietatom sama? nevies. nie je to len tvoja vec, je to vec vsetkych troch. a dietatom si muza priputas ak tak nachvilu, ked na to fakt nebol pripraveny

Veronika L.

ked ti je to tak velmi jedno, ze ta opusti a budes sama,tak potom si to mozes dat urobit od hocikoho, ale myslim, ze to nie je pravy dovod. A ak mas 21 je to sprosta otazka sa pytat na takuto blbost, skor si myslim, ze si robis srandu..... ja mam tiez 21 som s priatelom takmer 4 roky a sem tam uvazujem o dietati, ale ked viem, ze nie sme este zabezpeceny, nebudem nic silit, ak ti ide len o to dieta, tak prosim.... moja rada: daj sa nabuchat od ineho.... a mas to.

sweet_berry

kolko ma partner?ale vazne sa pytam aby som mohla reagovat

a inak ano ak to tak chces takto to nan ho nasit a ho sokovat...povedz ze beries antikonepciu uz ze ti lekar predpisal pre istotu si aj nejaku vymysli nazov a tak ale iank ak by si brala antikoncepciu anozaj a odrazu ju vysadila je velka pravdepodobnost otehotnenia

ale teraz vazne kolko ma priatel rokov ?neber to na alhku vahu...vlastna skusenost...som maminka

kessy

ked už tak povedz že berieš antikoncepciu a brať ju nebudeš, ale ja by som to takto neriešila, radšej sa o dietati porozprávajte, mala by si z toho dobrý pocit? že si ho takto oklamala a nielen jeho ale aj dieťa a samú seba, aj ja chcem veľmi dieťa a som od teba staršia ale ked sa na to moj partner teraz necíti, tak ho nebudem do toho nútiť, dvakrát si rozmysli , že čo spravíš, jedna chyba stačí a zničíš si celý život...

moniqa87

no myslim, ze radit ti ako si znicit zivot ti tu tak skoro niekto nepojde...
a preco ti vlastne viac zalezi na tom mat dieta ako na budovani vtahu s clovekom s ktorym uz tak dlho si?
preco radsej risknes vztah?