Prvý vzťah a panenstvo

Príspevok v téme: Prvý vzťah a panenstvo
fidorka56

Ahojte všetci :)
Mám po 20tke a môj priatľ je odo mňa starší takmer o 8 rokov. Pred ním som mala len také známosti, nič vážne. Ani teraz to nie je ešte vážne, sme spolu len krátko a vidíme sa len raz v týždni, poznám ho len ,,pár piatkov". je mi sním dobre, ale som si istá, že nie som namotaná ani nie som zamilovaná. Akceptujem jeho bozky, dotyky, aj anpriek tomu, že pred tým som to ešte nezažila. Nebránim sa a on si podľa mňa myslí, že som skúsenejšia. A opak je pravdou, ešte som ani s nikým nespala.
On sa ma estee na byvale vztahy nepytal, ale neviem, bojim sa, ze bude odo mna o chvilu ziadat aj sex. Je este k nemu necitim, to co by som mala, lebo potrebujem viac casu, aby som mu doverovala a lepsie ho spoznala. Na poslednom rande ma uz zacal za prsia chytat, pacilo sa mi to, len chcem, aby trochu spomalil. Mam mu to povedat, ze som este nikoho nemala, aby spomalil, ale ako?
Ďakujem za odpovede :)

fidorka56

toooom

Tak akurát viem iba o jednej, ze mal rok a pol..sa snou rozisiel pred 4 mesiacmi..ale to je vsetko a ja to tak usudzujem, ze urcite mal viacero bab v posteli, kedze sa nehanbi, je az prilis iniciativny... neskuseny by sa asi trosku obaval..ci to tak nie je?
tak my sme s aspoznali cez internet, on mi prvy napisal..tak to som si ho ja pritiahla do zivota ci on mna?

Tak mne pride skoro nieco citit, kedze ho dlho nepoznam, ako som uz opisovala, no a som si na 100 percent ista, ze zamilovana nie som, iba mi nie je lahostajny.
Dakujem ti, mas pravdu..ja som uprimny clovek a chcem hrat spravodlivo od zaciatku..ak by zase mal ,,nedockave ruky" tak ho zastavim a tak nadviazem debatu o tom, ze nech sa neponahla.Ja sa nemam kde ponahlat, ak nechce ist mojim tempom, tak to radsej ukoncim.

tooooom

Neexistuje univerzalna sablona, ako moze zareagovat. Zalezi od jeho charakteru, aj od jeho vlastnych skusenosti. Kedze si si ho pritiahla do zivota a sama sa vnimas ako neskusenu, je mozne, ze je tiez nemal vela partneriek.. Vek este nic neznamena, je mozne, ze je tiez neskuseny ;) Ako som uz povedal, podla reakcie zistis o nom vela. Dalsia vec, ze sama pises ze neprechovavas nejake hlboke city ku nemu a chces ist na to pomaly, ak s tym nebude v pohode, tak by som to nehrotil. Podstatne je co chces ty, ked sa poznate par piatokov a nie je to vazne, preco by si mala od zaciatku hrat falosnu hru, to nema s laskou nic spolocne

fidorka56

5554

O tom ani nepochybujem..ved predsa potrebujete niekoho, kto vam zabezpeci pravidelne plne brucho a prazdne gule :)

5554

Ospravedlnujem sa. Len niektore alebo vacsina zien ma pre peniaze, nie vsetky. Ale co sa tyka tych muzov, pre co maju zeny, to moj nazor nezmeni.

fidorka56

tooom: a ako moze 28 rocny chlap zaregovat, ze dievca po 20tke je bez sexualnych skusenosti?? nemoze ho to odplasit?

tooooom

fidorka56: normalne mu to povedz ked sa stretnete, nepotrebujes ziadnu prilezitost. Mozno zistis, ze sa ti aj on otvori s niecim podobnym. Podla toho ako to prijme, vela ti to napovie o jeho charaktere a o tom, ci s niekym takym chces travit buducnost ;)

antiliberty

5554

kravina, ked sa dobrovolne poistis na 500 tisic eur a zena bude ako porucitel, tak to asi nebude len take uspokojovanie potrieb, ale realna laska, respektive ine slovo s rovnakym vyznamom a vykladom.
(to by bolo tak 2000e rocne, cisto len v pripade smrti a ta je velmi lacna, invalidita by bola mnohonasobne drahsia)

problem je, ze nase male zaprdene poistovne na Slovensku nie su ochotne poistit nad 100 tisic eur (tie spickove), ak nemas absolutne super zdravie ako ma Superman, doslova a dopismena. (velmi podrobna zdravotna prehliadka a fyzicke/psychicke testy).

avsak, zivotne poistne sa da kumulovat.

ale muz, co bedaka, ze jeho zena ho ma len pre peniaze... by sa mal zamysliet nad tym, preco musi bedakat, ked sa niekto "prizivi"...

fidorka56

5554: tiez som toho nazoru, ze skutocna laska neexistuje, ale ja muzov pre peniaze nemam :) Tak nemusis hadzat vsetkych do jedneho vreca a svoju skusenost zovseobecnovat na vsetkych :)