Mňa už z tej hlavy šlak trafí

Príspevok v téme: Mňa už z tej hlavy šlak trafí
Nina963

Už vlastne ani neviem odkedy mám dosť často bolesti hlavy. Možno odvtedy čo som začala chodiť na vysokú i keď ešte počas strednej som bolesti raz, dvakrát do mesiaca zažívala. Je to taká pulzujúca bolesť v oblasti celého čela s občasným pichnutím nad očným oblúkom niekedy na jednom a niekedy zas na druhom. Do toho ma bolí aj pri koreni nosa a vždy mám taký divný pocit v žalúdku,ako keby taká ťažoba. No jednoducho mi je nevoľno. Stačí mi už len, že cítim nejaký pach v tej škole alebo autobuse a už aj to mi ešte viac prispeje k tej bolesti hlavy. Napr. dnes som si šla vybrať z tašky chleba s rajčinou a normálne aj to mi už vadilo. Ten pach chleba až mi z toho prišlo zle a do toho ma jasneže bolela hlava. Sú to strašne nepríjemné pocity. Toto zažívam pravidelne v škole. Väčšinou sa mi to stáva na poobedňajších a večerných hodinách vtedy som neni schopná už absolútne ničoho a len to pretrpím. Doobeda a na obed mi nikdy nič neni. Najviac, ale nechápem to, že tieto bolesti hlavy má prenasledujú len v škole. Keď som tam neni tak mi nič neni ani neviem o tom, že nejaké bolesti hlavy mávam, ale jak som tam tak už to začína. Ja to fakt nechápem. Ale bojím sa toho, že by som mohla mať rakovinu :(

Eva-Benny

Dobrý deň, Nina.
Z Tvojho popisu mi vychádza, že trpíš normálnou migrénou a jej spúšťačom je škola a stres z nej.
Roky som ňou trpela. Zabrali mi až čípky na migrénu(robia sa na predpis), keďže tabletky som vyvrátila.
Ak znášaš tabletky skús Nalgesin S 275mg, len pri bolesti. Ak nezaberú navštív svojho lekára.

Kýčera

Tak,dievča,žiadnu rakovinu NEMÁŠ.Si alergička,pradepodobne máš aj alergickú astmu.A aby Ťa ten"šľak netrafil",skús ho radšej trafiť Ty a to tým,že vyhľadáš pomoc alergológa a pneumológa,kt. moje podozrenia potvrdí alebo vyvráti.Pulzujúca bolesť hlavy môže mať viacero príčin,ale vyskytuje sa aj pri alergiách.Si učiteľka,nedráži Ťa náhodou prach z kriedy,rôzne vône,pach z WC,...?Skús vo svojej hlave popatráť po príčinách a možno aj sama odhalíš spúšťače.