Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stále som chorá

Príspevok v téme: Stále som chorá
vsezravec

Pred dvomi týždňami som bola tri týždne doma pretože som bola chorá, teraz zase, boli ma hlava, upchaty nos mam, v krku ma boli, stale som unavená a občas sa dusím. Už teraz mi v škole hrozia komisionálne skúšky lebo som furt doma-_- Už neviem čo robiť:( mama mi hovori že sa málo obliekam keď si dám mikinu a koženkovu bundu. Poradí mi niekto jak si posilniť imunitu alebo čo?:((

tasty

strava je tiež veľmi dôležitá, nevarená zelenina a ovocie by nemalo chýbať z DENNÉHO jedálnička a dôležité je tiež oblienie, obliecť sa treba poriadne, to človek musí cítiť, že čo si má obliecť a čo nie, a nie podľa trendov sa riadiť

Kýčera

Na podporu imunity je o.i. dobré piť aj šungitovú vodu.Popros mamu,nech Ti kúpi šungit, ale predtým si všetko naštuduj.

JessicaI

Vyskusaj tento domaci liek>
3salky vody, 1 lyzicu ml.skorice, 1 lyzicku klincekou, 1 lyzicka korenie kurkuma a 3-5kuskov zazvoru. Ja som dala aj lyzicku ml. zazvoru.
Treba to dostat do varu a povarit 5 minut.
Potom osladit medom a pridat jeden citron.
Ked to nepomoze hned na prvy krat treba to zopakovat hned na druhy den.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.