S jednym chodim, na druheho myslim

Príspevok v téme: S jednym chodim, na druheho myslim
sviaaa

neverila by som, ze sa mi to moze niekedy stat :) hoc chodim s chalanom o ktorom som snivala uz velmi dlho. chodim s nim a kym neprisiel ten druhy, mala som oci len pre neho...no stala sa mi vec....bol to len ulet neslo o sex (bozky, dotyk v opilosti)..ale s tym druhym preskocila iskra..nieco...a uz to islo...cim viac som sa s druhym kontaktovala a aj srtretavala (nie za ucelom sexu, proste len tak kamaratsky)tym viac som na neho myslela. rano a kazdych 5 minut..proste poblbol ma a co horise, ze nieco podobne ten druhy vnimal aj on ku mne zo svojej strany...moj priatel nic nevie ani netusi, mozno ak mi cita myslienky :D....s priatelom by som chcela mat deti a s tymto druhym si predstavujem to co by som si mala v spalni s priatelom predstavovat:D...je to zle...ked sa s druhym opat stretnem..ak bude chciet...hm...asi priatela podvediem..dufam ze nie...stacia mi len jeho bozky zatial :D

poradte mi....hladam v tom ale nieco viac..preco ked som priatela chcela tak dlho a bola som presvedcena, ze sme si sudeni, preco prisiel tento druhy.....moze to byt znamenie do buducna, ze mi to s mojim nebude klapat? zeby som sa pomylila vo vybere? preco to tak je? verim tomu, ze uz to, ze som sa s druhym bozkavala bude mat nejake dosledky iked to priatelovi nikdyy nepoviem...

poradte mi teda co by ste robili na mojom nieste, akoby ste o tom uvazovali?

diky moc

sviaaa

zuzova z teba citit zlost pritom ja som nic umyselne neplanovala...a uz som pisala, ze kaslem na to, tak klid :)

ladyblack

dakujem za tvoj prispevok, u mna to az take nie je chvalabohz, vyhla som sa tomu druhemu uz dlhsie..a uz s nim nepojdem. urcite by to skoncilo rovnako ako u teba ak nie podobne, svojho priatela lubim, hento bola poblaznenost. som rada, ze som mohla tuto popisat s vami, lebo ozaj...toto len anonymne sa da, pokial chcem mat istotu aspon ako taku, ze mu to moje kamosky nevyzvania :D :) mno...boze jak si myslime, ze sme nad vecou pride daky clovek nas poblazni sak aj o nom vypoveda aky postoj ma ku nam...ked nas zvadza zadane :p :D

ladyblack

No takto, mne sa stalo nieco velmi podobne s tym ze to uz ma aj svoj koniec :) Chodila som s chlapom, vsetko bolo super, po case som sa vsak stretla s kamaratom, ktoreho som dlho nevidela a zostala som uplne poblaznena. Nieco ma na nom strasne zacalo pritahovat a nedokazala som na neho prestat mysliet. V minulosti o mna prejavil zaujem, tak som myslela, ze to nebude teraz problem. No, ale vedel, ze mam frajera a videl, ze by som bola schopna ho opustit kvoli nemu. Najprv ma brzdil, no casom, ked videl, aka som z neho mimo doslo medzi nami ku kadecomu. Odrzkadlilo sa to aj na mojom vztahu, priatel ma prestal pritahovat, casto som sa s nim rozchadzala, potom zase davala dokopy. No uz nikdy to nebolo ako kedysi, z mojej strany, hoci som si to priala, zostala som nestastna. A teraz je uz uplny koniec s jednym aj s druhym. Byvaly by chcel byt so mnou, ale ja to nedokazem, pretoze viem, ze stale mam v hlave niekoho ineho. Proste sa neviem zalubit. Tak som radsej sama. A ten druhy? ten ma nechce, zrejme aj preto, lebo videl co som robila kvoli nemu, este ako zadana, ponizila som sa pred nim dostatocne a kto by o taku babu ako o partnerku stal :) Mal ma ako taku zabavku a to je vsetko. Sice na neho stale myslim a nedokazem byt s nikym inym, sama som si to dokaslala. Vies, tymto si skodis sama sebe. Daj si to v hlave dokopy co vlastne chces. Lebo pokial si myslou pri niekom inom, je to zle. Ak chces silo mocou zostat s priatelom, prerus s tym druhym kontakt, zabudni na neho. A ked nie, tak sa rozid a bud radsej sama, alebo sa zabavaj s tym druhym a priatela nevod za nos.

Žužova

Moralne nieje ani to že ho klameš a zajebávaš sa siným za jeho chrbtom a potom mu doma vyznávaš lásku a hovoríš mu ,,lubim ťa" ... je to nechutné. Prečo mu nepovieš že si si našla aj iného na hránie? že len tak občas? bojíš sa žeby ťa kopol do prdele a stratila by si dobrého chlapa čo? takto ho len využívaš ,fuj .... vieš ako sa to hovorí,karma si ťa počká :o) ....
ja osobne by som nedokázala v sebe držať takéto tajomstvo a klamať skrývať sa pred priatelom... moje svedomie by mi to nedovolilo. Takže ešte niečo k morálke??
A flegma má pravdu... žiadne škatulkovanie,ono je to prosto tak ... napíš sem tak o pol -o rok... že ako si dopadla :o))))

flegma

heh, typicky priklad ze zenske nevedia co chcu, maju dobraka a tuzia po burlivakovi a ked ich ten kopne do riti, tak sem pridu nadavat, aky je to hajzel... este kolkokrat sa bude tento pribeh opakovat...

ach-jaj

Kiež by bola medzi ľuďmi tolerovaná polygamia to by sa nám žilo. Tiež riešim niečo podobné aj jeden ma priťahuje aj druhý. S jedným chodím a plánujem rodinu lebo je ustálený, slušný, vyštudovaný a verný ale ten druhý je búrlivák a chutný drsniak a s nívam o divokom a nespútanom sexe s ním. Chcem mať aj jedného aj druhého. Mať ich v jednej domácnosti aj v posteli :D

sviaaa

lizatky
espektujem ho, tolerujem mu, staram sa o jeho potreby, davam sa mu, chcem aby sa usmieval, nacuvam mu, premyslam o nas aj von idem aj on ide, davam mu priestor aj on mne...nie sme spolu 24/7 to by ma porazilo a jeho tiez..ani davno to tak nefungovalo muz aj zena mali svoje role cez den obaja robili nieco ine...v davnej dobe by som s nim uz bola tehotna a on zhanal potravu a mozno by mi nadbiehal nejaky sused domorodec...:D :D

o com je podla teba laska?

hanka9

Ake podvedenie priatela? Vsak si mu neprisahala srdcom, mozno iba jazykom, mozno iba v tiesni za nevyhodnych podmienok, mozno nie pri plnom vedomi... ina vec bude, ked budes prisahat jazykom a srdcom, prejavom tvojej vole, podpisom a pred svedkadkami potom by to bola diametralne ina vec:-o))

Vyskusaj aj toho, co sa Ti o nom "sniva", srdce TREBA POCUVAT !

P.s- Prispevok je urceny len na zasmiatie a netreba ho brat ako navod :-o))