Pretrvávajúca teplota - už 9 týžden

Príspevok v téme: Pretrvávajúca teplota - už 9 týžden
matejisko

Dobrý den,

už 9 tyžden trpim zvyšenou teplotou max 37,5 zatial som viac nenameral a sprevadzaju to aj bolesti hlavy.
Obehal som už asi všetky možno vyšetrenia a doktorov a všade mi tvrdia že som uplne zdravý, vysledky v poriadku jak krv tak aj moč a výtery, rentgeny aj sono proste všetko uplne bez nálezu.
Niekedy mi je par dni dobre a citim sa uplne v 100% a potom zrazu z ničoho nič znova niekolko dní teploty.
Snažil som sa nejak odsledovať či to niečim nespúštam ale na nič som neprišiel. Som nefajčiar cely život nepijem alkohol maximalne to odcudzujem samozrejme aj drogy - športujem aktívne niekolko rokov posilujem chodim plavať a stravujem sa zdravo - takisto mam velmi pokojny a vyrovnany život žiadne stretsy ani doma ani v práci ale tychto 9 tyždnov uplne nechapm čim to je ale stale mam te teploty bez inych priznakov alebo bolestí kdekolvek v tele. Doktorka už sama nevie kam ma má poslať. mám 26 rokov a nikdy som nemal podobne problémy

redka

Robili ti aj test na kortizol? Vit D? Cholesterol bol asi ok tiez.... Hmmm... Nedostatok nejakej latky? Magnezium? Jeho nedostatok tazko z krvi odcitat... Aj ct ti robili?

Kýčera

Matejisko-rozumieš Ty vôbec tomu,čo som Ti napísala?"AK by si MAL VIAC,...MOHLO BY SA JEDNAŤ",neznamená,že MÁŠ!A nedostala som odpoveď na otázku,kto Ti robil tie testy?

matejisko

redka - no stihol som toho viac než dosť ale asi skor preto lebo som prevažne vyhladaval hlavne sukromne platene kliniky a doktorov tak nechci vedeť kolko ma to patranie už stalo penazi...ale aspon nečakaš na vysledky 3 tyždne jak v tych fajnovych nemocnicach

pred 9 týždnami sa nestalo nič čim by som to spustil...skratka som sa len navečer začal cítiť ako ked nateba niečo lezie proste unava bolest hlavy a mierna teplota ale nič viac ani sople ani hrdlo alebo kašel čo vašinou pri bežnom prechladnuti mavam...cca po trich dnoch ma to prešlo začal som normalne fungovať čiže každe rano posilka potom do práce atd proste bežny režim no po cca 2 dnoch znova tie iste stavy tak som si dal pokoj od cvičenia na tyžden ktory som sa citil zase uplne v pohode potom som začal znova a zase to iste...no a odvtedy ani necvičim a stale sa to vracia dokola par dni dobre a potom zase par dni uplna mrtvola.

travenie, vyprazdnovanie, moč, sliny, sila, sex... všetko OK nič ma neboli ani nezaznamenavam žiadne ine zmeny len proste jeden den som 110% potom sa rano zobudim a teplota a bolesť hlavy zase niekolko dní...fakt nechapem už a čo sa tyka psychiky tak som uplne v klude niekedy už aj nasilu idem do posilky s teplotou lebo mam nervy ked len doma ležim a skapinam

redka

skus si spomenut co sa dialo pred tymi 9 timi tyzdnami.... ci si nezjedol nieco nezvycajne ci si nebol nejak chory...

inac je super kolko vysetreni si stihol za tak kratky cas pri dnesnom stave zdravotnictva :D :D :D

ine tazkosti okrem tej teploty a bolesti hlavy nemas? stolica oka? vyprazdnovanie? moc? sliny? s ocami nemas nic?

matejisko

joleen - psychicky to zvladam myslim že až moc dobre...viem ako som sa citil a fungoval predtým a viem ako sa citim teraz a jedine čo si namyšlam že mi nič neni aj ked sa citim otrasne...snažim sa aj napriek tomu fungovať uplne normalne ale niekedy je ta teplota a bolesť hlavy už fakt moc...nepotrebujem utešovať skôr nejake tipy alebo rady od niekoho kto sa s niečim podobnym stretol

Diky :)

joleen

Problem je v tom že si to všetko namyslas a potom más z toho psychický problém. Nezaoberaj sa s tým nemeraj si TT a nechaj svoj TT na pokoji pochovaj to a uvidíš za pár dní ti nič nebude ;)

matejisko

Kýčera - bol som aj u zubara všetko v poriadku, čo sa tyka zubov nikdy som nemal problemy ani kazy dokonca ani ako dieťa...u imunologa som bol a všetko v poriadku...fakt som bol asi všade od zubara až po infekčne...unavovy syndrom si nemyslim že mam kedže unaveny som neni len skor zdeprimovany z tych teplot a bolesti hlavy...počas dní ked sa citim uplne v poriadku tak chodim cvičiť a fungujem uplne normalne...ale potom po par dnoch znova teploty a bolesti hlavy a takto dokola už 9 týžden

Kýčera

Matejisko-ak Ti to nezistili,neznamená to nutne,že ich nemáš,chybička se "vloudí",niektoré testy treba opakovať.Ak by si mal viac príznakov a teploty by trvali dlhšie,mohlo by sa jednať o únavový syndróm.Kto Ti robil tie testy? Zuby máš o.k.?A imunologické testy si absolvoval?