Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mat, ci nemat dieta?

Príspevok v téme: Mat, ci nemat dieta?
babaatko

Chcela by som nadviazat na temu mather o maternici. V poslednej dobe sa casto zamyslam, nad tym ci mat dieta. Partnera mam a aj byvanie. Ale, podla mna mat dieta je velmi drahe. Nakolko ja keby mam dieta nechcela by som, aby trpelo nedostatkom. Museli by sme predat 2 izbovy byt a kupit 3 izbovy. Tie stresy po narodeni baba, stale plac, nevyspanie sa, prebalovanie plienok. A to tehotenstvo, velke brucho, priberanie, vysiace prsia z kojenia atd. Peniaze do oblecenia, hraciek, 24 hodinova starostlivost. Ved staci chvilkova nepozornost, a moze byt uraz. A potom obdobie vzdoru, puberta atd. Deti mam rada, ale stoji toto za to? Momentalne si zijeme spolu cez 3 roky s drahym, v objati kukame po praci filmy, cez vikendy vstaneme z postele, ked sa nam chce, doma vzdy klud, prijemna atmosfera, ziaden rev, pistanie atd. Ked sa rozhodneme schulime sa k sebe a pospime si, vypneme telku a klud. A mame obaja cez 30. Napiste mi prosim, ci naozaj stoji za tie nervy, peniaze, nevyspanie atd. dieta? Opakujem deti milujem,.su krasne, a ten ich usmev, na 2-3 hodiny sa velmi rada postaram. Viem, ze vlastne je ovela viac, clovek ho miluje, ale aj tak...

bbcxc

necitala som vsetky prispevky, ale mam presne taky nazor/pocit ako zakladatelka.
navyse ja si neviem predstavit vychovavat dieta v dnesnej dobe. kde su drogy, zle partie, zbrane, radikalne nabozenstva, atd...
nic pre mna. tiez mam priatela, byvame spolu a tak nam to vyhovuje. mame nieco pod 30

joleen

Kýčera ok ďakujem. Len som nechcela príliš dlho prijímať. A ešte neviem kedy ideme "nato"

Emalea Ďakujem. Samozrejme že bojujem nevzdám sa tak ľahko. Veľmi túžim po dvojčatách ( mám s nimi len dobre skúsenosti ) a možno že touto cestou sa mi to aj splní. A často sa mi aj sníva o tehotenstve naposledy to bolo zo štvrtka na piatok ( som trochu poverčivà tak tomu verím ) takže sa už nevieme dočkať :)

emalea

jollen...zabojuj....aj umelé opl. je cesta! mám známu, sama je lekárka a nemohla si pomôcť, išla na umelé...dnes majú nádherné dievčatko!!!

Kýčera

Žiaľ,s týmto Ti neviem poradiť.Mala by si to konzultovať s ním.Ja o tom viem len toľko,že sa odporúča ženám pred otehotnením,...aby sa im nenarodili postihnuté deti,nakoľko v strave sa jej nachádza veľmi málo.

joleen

Kýčera Ďakujem ti veľmi pekne :) ps: potrebujem radu od teba pokiaľ sa vyznáš. Dr mi dal kyselinu listovú a beriem 1/4 každý deň ale našla som iný doplnok. Vieš koľko mesiacov pred treba brať? On mi ho totiž dal ešte vo februári ale to som ešte nevedela ő diagnóze. Ďakujem

joleen

Kýčera Ďakujem ale mne v centre povedali že cesty sa nedajú inak otvoriť lebo sú tak zrastene. Tak preto iba umelé oplodnenie je moja jediná sanca

Kýčera

Joleen-a čo takto skúsiť alternatívu,príp.dr.Jonáša z Mane,okr.Nové Zámky?Nezaručujem,že Ti 100% pomôžu,ale byť na Tvojom mieste,skúsila by som to.A najskôr toho lekára,lebo je už staručký,ten Ti vie povedať dopredu aj pohlavie a kedy počať,aby dieťa bolo zdravé.

joleen

Kycera presne tak a nato sa momentálne veľmi hnevam. Ja som sa pred pár týždňami dozvedela že mám blokované oboje vajickovody takže jediná cesta je umelé oplodnenie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.