Vestkyna mi povedala hrozne veci

Príspevok v téme: Vestkyna mi povedala hrozne veci
lesnavila1

Je tu niekto komu povedala vestkyna zle veci? Mne povedala ze som bola prekliata vlastnou matkou este v bruchu a ze si nesiem zlu karmu z minuleho zivota. Moja aura je poskodena a su na mne nalepene cudzie negativne entity, nemam pozerat ludom do oci lebo vela z nich na mna prenasa negativnu energiu a tieto nanosy spolu s prekliatim sposobuju uzkosti a depresie. To tak v skratke. Uplne ma to rozhodilo. Dostala som od nej par rad aky caj si mam kupit, co mam odriekat a podobne ale na druhy den som radsej sla k jednej pani na ocistenie aury ta pani nie je vestkyna ale pracuje s anjelmi co mi je blizsie a aj ona povedala ze sa takym veci boji. K vestkyni uz radsej nechcem nikdy ist. Verite na tieto veci?

lesnavila1

Presne takto mi to povedala ta pani vcera, ze z koho budem citit dobro na toho sa mam usmiat a z koho negativnu energiu radsej odvratit zrak, ja som na toto velmi citliva mna moze lahko niekto aj uhranut verim na to a vztahy s matkou su viac nez katastrofalne, ona ma nenavidi nikdy ma nechcela ani neprijala preto som tak mimo z toho co mi povedala vestkyna lebo ja viem ze mala pravdu:( Kolkokrat som videla babku plakat ze nasa rodina je prekliata to co sa dialo u nas bola hroza a ja mam naozaj psychicke problemy z toho vsetkeho a hlavne nedokazem odpustit matke a to mi robi velmi zle aj vcera mi ta pani povedala ze musim laskou porazit vsetko zle a odpustit

ahink

Pravda je len to - co si sama pripustis. Je vestkyna a vestkyna. Nepripustaj si jej slova do srdca duse mysle. Naozajstny vestec je aj taky clovek - ktory by mal vediet ake nasledky jeho slova v tebe vyvolaju a spustia. Ake dosledky to vyvola. Nevolila spravne slova, vestec nemoze hovorit napr. o case sposobe atd ohladne smrti ak by aj neviem co videl citil. Moze pred niecim varovat upozornit ale nie trepat a pomaly navodit infarkt porazku dotycnemu..
Ty poznas svoju matku najlepsie. Aka je k Tebe? Ako sa sprava? Miluje ta? Podporuje ta? Ako spolu zijete vychadzate rozumiete si?? Toto je podstatne a nie reci typu prekliala ta este v brusku.. Vela zien ma v tehotenstve rozne fyz-psych.problemy depresie stavy uzkosti byva im zle nevolno atd. Mozno si vtedy nejedna povie povzdychne..ach radsej som nemala byt tehotna. Ale len co sa dietatko narodi je to o stasti spokojnosti naplneni. Orientuj sa na pozitivne a prijemne podnety. Mysli na pekne. A nepripustaj si nic zle. A pohlady? Orientuj sa pocitovo. Kto ta pritahuje citis z neho pozitivnu energiu radost stastie dobrotu tak na takych ludi sa divaj s radostou aj ty. Ak citis z niekoho negativne pocity energiu, tak radsej od takeho ozaj odvrat zrak. Lebo taky clovek je sam so sebou nestastny