Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bez vztahu

Príspevok v téme: Bez vztahu
lelau

som bez vztahu už vyše dvoch rokov, predtým som mala dva dlhšie vztahy, jeden kratší, ktoré ale skončili rozchodom. chcela by som počut váš názor aj ked viem je to tažké nakoľko ma nepoznáte...budem mat 30 rokov, mám dobrú robotu a vyzerám celkom k svetu. myslím si že mám aj všeobecný prehľad, dá sa somnou o všetkom porozprávat, zabaviť, som spoločenská a obľúbená či už v práci alebo medzi priateľmi. Chodím veľa medzi ľudí, či sa už vzdelávam v cudzích jazykoch, cvičiť, s kamoškami na diskotéku, no napriek tomu sa mi nedarí nájst partnera. Myslím si, že to nedávam nejak najavo, že mi chlap chýba myslím okoliu, alebo chlapom.... Mám veľa nápadníkov, to ano, ale čo z toho, ked ten človek je ženatý, alebo ma chce len na sex? O takýchto ja záujem nemám...Zdá sa mi to nevhodné, pozvat chlapa hned k sebe domov na 2 rande, je to pre mna prakticky cudzí človek, a akonáhle dotyční vidia, že ma hned nedostanú do postele stratia záujem...ja si myslím, že najprv by sa ľudia mali trošku spoznať, zistit, či sú medzi nimi nejaké sympatie, spoločné záujmy, názory a ked zistia že si pasujú tak vtedy majú príst intímnosti. no čím dalej tým viac vidím, že ľudia sa na mna nejak divne pozerajú alebo ostanú zarazení ked im toto poviem. Kde by som bola keby som sa s každým chlapom vyspala hned na druhom stretku? Chcem počuť váš názor, skúsenosti, a rada si vypočujem aj chlapov- či je to už naozaj tak, a ja som trošku pozadu, alebo len som natrafila na nejakých debilov. Dakujem.

milucka

Chyba je liecitel v kazdom konkretnom cloveku. Myslim si ze kto tuzi a chce mat vztah, tak ho ma. Uz je otazne s kym. Ludia bud maju prilis vysoke nerealne ocakavania, alebo sa podcenuju, alebo je nieco v tom cloveku - ci nieco z neho vyzaruje (mozno si to ani sam neuvedomuje) preco ten vztah nema ci nechce mat

liecitel

Stavim sa ze keby ja (muž) napisem do fora ze mam taky isty problem najst si pekny vztah .tak by som tu mal same komentare od dalsich muzov ake zeny su namyslene,skarede,tluste,malo sebavedome alebo prilis sebavedome,zlatokopky,stetky a ze tie dobre uz zadane a pod...Kde asi moze byt chyba? Ja viem odpoved ale skuste mi napisat vas nazor ..

Nina.

Naozaj schopní chlapi nad 25 rokov sú už naozaj skoro všetci zadaní. Ono to je proste aj logické, že to dobré je už obsadené. Väčšinou ak chlap nad 25 rokov nemá stabilný vzťah tak tam proste v drvivej väčšine naozaj bude nejaký problém v tom chlapovi. Buď ani nemá záujem o vzťah, alebo vernosť nie je jeho silnou stránkou, alebo je introverný a prehnane pasívny, zakríknutý atď. atď. , proste väčšinou tam vždy je niečo na základe čoho si chlap nie je schopný kvalitný vzťah vybudovať.

wreck

lelau, nie je to tak, len sa to tak zda popri tych vsetkych neuspechoch, ktorymi si presla.

ja mam vo svojom okoli hned niekolko prikladov rozumnych, inteligentnych chlapov, ale musim povedat, ze vsetci su zadani. taka ta kategoria dobry chlap - vidis ze aj tu zenu stale miluje, aj na to dieta sa tesi, atd. vacsinou su v kategorii 30-40 rokov.

zial, poradit ti neviem. sam sa postupne zmierujem s tym, ze uplne kazdemu sa to nepodari, a ze teda asi je nejaky dovod preco aj ja som v tejto skupine.
ako vizia to nie je ktovie co, uznavam, ale je dobre mat zalozny plan. :)

Bandolera

No zeny, ale pre mna osobne, najhorsi typ muza je ten, aj ked je rapavy alebo tucny, tak kym ta chce dostat, tak okrem sladkych reciciek ako to s tebou mysli vazne a opeknovania sa, tak sa podaktori nestitia aj robit zo seba to co nie su, cize od zaciatku nosia akusi masku a jedneho dna zistis, ze to je uplne iny clovek ako ten, s ktorym si zacala chodit... A potom ver chlapom a ver v pravu lasku :-(

Constance

najst slusneho a inteligentneho je tazke aj po 20tke nielen po 30tke najma v dnesnej dobe. Ak je aj slusny tak castokrat ma nejaky komplex so sebavedomim alebo je taky utiahnuty ze ma problem nieo si zacat s babou. Zase ti sebavedomi su castokrat vulgarny a drzi a myslia si ze si okolo prsta obkrutia kazdu suknu. Potom su tu ti co nevyzeraju bohvie ako pekne a bud su tucni,vychudnuti, plesati alebo prilis zarasteni alebo maju nieco s xichtom.

lelau

nájsť slobodného, inteligentného a slušného chlapa po 30 je veľmi ťažké, pretože vačšina z nich je už zadaných...mne sa vždy páčili starší chlapi, ale vidím, že im ide len o to, aby si dosiahli, že ešte nato majú dostat mladšiu babu. bola som v kontakte asi dva mesiace s jedným chlapom, ktorý bol odomna starší a bol pri peniazoch... ja som mu však dala najavo, že u mna peniaze a luxusné auto nie sú na prvom mieste. Myslel si že ak má parádne auto a pekný dom, že môže všetko. Poslala som ho k vode. Nechápem to. Chlapi hovoria že nemajú radi zlatokopky, že sa im páči ak sa žena vie o seba postarať a ked nájdu takú tak sa snažia použit svoj majetok ako tromf. Neviem ako sa mám správat už. Niekedy si hovorím, že možno by bolo lepšie keby som si užila, ved takto mi iba odídu najlepšie roky, že proste asi hľadám niečo čo už neexistuje...

Constance

ja tiez patrim medzi take ako si ty. Najst na slovensku k sebe schopneho muza ktory by mal o nas zaujem je velmi velmi tazke. Na slovensku je vela muzov neinteligentnych, namyslenych, snobov, vulgarnych, zakomplexovanych, utiahnutych, prehnane sebavedomych, nasilnickych a skaredych. A najst medzi takouto vzorkou toho svojho je sakra tazke. Nie v nas je chyba ale v tom ze na slovensku je strasne blby vyber schopnych muzov.

Bandolera

Ahoj, no vidis, neni si jedina, kto ma v tomto smolu. Je nas vela, niekedy ma clovek pocit, ze sa mu laska vyhyba, lebo je az moc dobry... Vidim to sama, ze ludia okolo mna sa schadzaju a za chvilu sa rozchadzaju, aby prezili ten rozchod, tak zas si zacnu novy vztah a ja neviem co je to za dobu, ale toto je proti mojej srsti, presvedceniu alebo ako to mam nazvat. Ja sa zo vztahu spamatavam aj rok aj tri... a o to by ani neslo, ze by som nemala napadnikov ale ja som proste taka, ze nemozem byt s niekym vo vztahu z vypocitavosti ( len aby som nebola sama, aby som niekoho mala). Stale dufam, verim, ze natrafim na cloveka, ktory si bude nas vztah vazit a bude pre nho posvatny tak ako pre mna. Aj ked obcas ma napadaju pochybnosti, ci na tomto svete este jestvuje nejaky chlap ktory by ma dokazal uprimne lubit, neklamal mi, nepodviedol ma a mal charakter...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.