Nechránený sex

Príspevok v téme: Nechránený sex
Feno

Dobrý deň,mám 15 a pred nedávnom sme kúsok popili na byte u kamoša no a potom som mal sex z jednou kamarátkou.Zo začiatku som mal kondóm ale potom sa roztrhal a ja som to ani nevedel a všimol som si to až po tom. Ale až tak mi to nevadilo do tej doby čo mi kamaráti povedali že ta baba da každému. Rodičom to povedať nemôžem ty bi ma zabili, iná možnosť ako to zistiť nejde? Alebo či to lekári pri bežnom odbere krvi nezistia?

oui..

moralisti keby konecne radsej zacali namiesto kazni aj davat naozajstne rady do zivota. chlapec uz blbost urobil, teraz sa to uz nezmeni a cas nevrati. strasne by ma zaujimalo, aki dokonali ludia ste vy...

www.hivaids.sk

co sa tyka ostatnych STD, tak tam by Ti mali poradit, kam treba ist, ale myslim, ze urolog Ti na poziadanie urobi stery z mocovej rury a na dermatovenerologii odber krvi na syfilis, hepatitidu atd. moze sa stat, ze vysetrenie budes musiet platit. rodicia o tom vobec nemusia vediet a Ty nabuduce viac premyslaj

Marsmeloun

horšie by to bolo keby bol nechránenÝ :D keď k lekárovi na testy na pohlavné choroby, keď sa bojíš ..isto ti ich tvoj detský doktor rád urobí :D a hlavne sa trošku zo skúsenosti pouč :D alebo pokračuj v pohlavnom živote až, ked sa naučíš gramatiku a budeš v pohode :D :D