Tak sme vo vzťahu ci nie sme?

Príspevok v téme: Tak sme vo vzťahu ci nie sme?
Katerin

Dobrý deň, chcela by som počuť vás názor na moju situáciu. Pred 2 mesiacmi som spoznala jedného chlapca na Badoo. Bol mi sympatický tak som mu napísala prvá odvtedy si píšeme každý den cely deň (od zobudenia až po kým nejdeme spať). Boli sme raz v kine a potom ma prišiel pozrieť aj do práce keďže robím v meste v kaviarni. Predtým než sme sa spoznali tak ukončil vzťah. Každopádne ma zavolal aj k nemu. Predstavil ma rodine. Pozerali sme filmy a potom bozkávali a uspokojila som ho. A prespala uňho. O týždeň ci dva nám zasa vyšlo spoločné voľno a chcel si pozrieť seriál tak som šla k nemu. Mojkali sme sa v posteli a rozprávali až do rána. Teraz cez sviatky mal voľno a bol popit s kamarátmi lenže ja som pracovala do 22 ale akosi sa ocitol v meste u kamaráta a zavolal ma tam takže som prišla a predstavil ma kamarátom a bratrancom. Potom sme šli k nemu a spala som tam dve noci keďže sme mali voľno. A ja teraz neviem. Mam sa ho spýtať či sme spolu alebo len kvôli sexu. Občas povie niečo ako nabudúce keď budeme spolu...ako keby chcel byť so mnou. Ja ho nechcem stratiť, je mi s ním moc fajn. Skúste poradiť. Mam 21 a vzťah som ešte nezažila a ani som nikdy u chlapca takto nespala.

DontWorry

Ehm, dievca, citit z teba naivitu, vsak skaces jak on piska.
My ti na to neodpovieme, ani chlapi. To ty sa musis spytat jeho a nevidim v tom problem si veci povedat narovinu a ujasnit.

sewie

nemas co odsuzovat, nic zle ani urazlive som nepovedala:)

ja som tiez za to aby si clovek uzival vsetky chvile a robil co citi-ja nie som z kamena...ale zial zo skusenosti viem ze casto krat sa to vymsti a vo velmi zlom...ano poznam pripady co spolu skoncili v posteli po troch hodinach rozhovoru a vzali sa ...ale...nakoniec tam vznili vselijake problemy...
a ved co, kazdy nech robi ako mysli...len som chcela pomoct-lebo mi to pripominalo mna-az na to "uspokjenie":D a ja som na to velmi skaredo doplatila...takze opatrnos nie je nazvys

Slobodna

Zas čo znamená hneď? Len tak ležať vedľa muža alebo ženy, ktorá druhú osobu priťahuje a niečo k nej cíti, je dosť náročné :) Ako keby boli násťročné deti, tak tie hry "ešte nie" pochopím, ale po 20tke či 30tke ... K dospelému vzťahu patrí aj fyzická láska. Každý vzťah má svoje tempo, rovnako ako aj každý človek. A teraz je už asi aj zbytočné riešiť, že to bolo skoro a dávať jej morálne prednášky. Nevyspala sa s ním predsa hneď pri prvom stretnutí. Neexistujú žiadne zaužívané postupy či pravidlá, ktoré zaručia, že vzťah vydrží roky alebo naveky. Asi preto si treba vážiť každú spoločnú chvíľku a jednoducho si ju užívať, keď môžu byť spolu.
Ja neodsudzujem tvoj názor, len môj je iný.

sewie

slobodna mozes mat pravdu ale aj nemusis...ja som tiez poznala celu rodinu a chlapec si chcel len...a tiez sa ku mne tulili a kecali mi reci o buducnosti a ako chcu spoznat mojich rodicov a pod a ked zistili ze hned neroztiahnem nohy bol konec...

hovorim proste len ze treba by optarnejsia-nehovorim ze mu nema dvihat telefon, ale ani preburat si cely program ked chlapec piskne...

Slobodna

Pozri sa - tebe je s ním fajn, jemu je s tebou fajn - tak čo riešiš?
Predstavil ťa rodine, kamarátom, bratrancom - nuž asi by to nerobil, keby bol s tebou len kvôli sexu. Keby bol s tebou len kvôli sexu tak si zašuká a dovidenia. Určite by ťa neprikrýval a netúlil sa k tebe. Je pravda, že ty vyvíjaš trošku viac úsilia ako on - malo by to byť narovnako, ale v živote sú okolnosti, keď to nie vždy ide. Nenechaj si radiť, také hry na nedobytnú a chrumkavú. Na to sa úplne vykašli. Podľa mňa on to berie tak, že ste vo vzťahu len ti to nepovedal na rovinu ako by si to ty chcela počuť. U mužov musíš trošku čítať medzi riadkami.

sewie

rena, v pohode...len proste uz som pocula od viacludi ze barmanky su... a pritom dobre viem ze je to hlupost...ale nechame to tak:) nebudeme spamovat:D

sewie

takze TY si vybavujes volno kvoli NEMU?...dievcaaa....ty ma zabijas...!prestan prosim ta, stacilo...ako si ta ma vazit ked ty kvoli nemu skaces hory doly a on si ta pritahuje jak na motuziku? prituli ta ? prikryje? no to je teda strasna namaha...aj mne jeden doniesol cokoladku, vinko, samozrejme ked sme sedeli u NEHO na gauci-lebo kam by on chodil ze ano, a potom chcel aby som mu...nastastie som mala dost rozumu aby som si povedala ze nie!a bol sladky a mily a kecal mi ako ma chce...a ja som tiez vzdy utekala ked ma zavolal...a bolo z toho... nemal pre mna uctu, ziadnu!

prosim ta pribrzdi...sahaj mu maximalne tak na plece, rob si vlastny program. ak musis pracovat, tak pracuj, nerus kvoli nemu nic! ved ho ani nepoznas a prebudovavas si kvoli nemu svoj zivot?...ak bude chcet, tak si urobi volno ked budes mat ty...ak si ho neurobi, tak o teba nestoji...

rena333

tak to neni stary, mozno sa len boji viazat sa ked mal predtym vztah to je normalne, ale uz ked ta predstavil jeho rodicom tak si myslim, ze v podstate spolu chodite.

rena333

sewie prepac, fakt som to nemyslela v zlom ved aj ja som pocas vysky brigadovala ako barmanka tak viem ako tam chodi ale musis sama uznat ze ona sama mu napise na badoo potom ho uspokoji prvu noc
to sa oplati zalozit nejaky privat nechce tam ist robit moze uspokojovat a zarabat

Katerin

Dobrý deň, ďakujem vám všetkým za rady. On má 24. A nie nie som radodajka, nemala som sex s niekym 1 rok predtým než som ho spoznala. Nikdy som sa nebozkavala s nikym lebo bozkávanie je u mňa niečo pre zamilovaných takže tie flirtiky co som mala predtým ľutujem a s dotyčnými som sa nebozkavala vôbec.
Som si vedomá toho ze som sa možno troska uponahlala. A nechcem aby som s nim bola len kvôli sexu. Viete on pracuje na štvor smenky a nemá veľa času.. Možno jeden či dva víkendy voľné, ktoré si aj ja musím vybaviť v práci aby som s nim mohla byť. A ja som rada ze každý kúsok voľna čo má a chce tráviť so mnou. Hovorí mi ze mňa má rád a je mu so mnou fajn. V noci ma vždy prikryje a prituli sa.

Napísala som sem preto lebo možno mi budu chlapy z fóra vedieť poradiť, vžiť sa do situácie a napísať čo ďalej.