odličovač očí

marikafor

ja pouzivam taku novinku prirodne odlicovacie utierky, nestipu oci nedrazdia pokozku a dobr odstranuje mejkap .. tie utierky su od happyskinu maju aj stranku happyskin sk :) teraz to maju tusim aj zlacnene :D som s nimi velmi spokojna

Evuliatecko

tak ja pouzivam na odlicovanie to najlacnejsie mlieko co som nasla v DM a to Balea, taka biela flasticka s oranyovou nalepkou a som uplne spokojna. ved naco mi je drahe ked sa aj tak hned umyjem, pouzijem pletovu vodu a kremik. inak kupila som si od baley vodeodolny odlicovac oci taky dvojfazovy, skusila som zatial len raz, ale zda sa mi v pohode :)

lilun

Ahoj, ja som dva roky po operacii oci a mam ich velmi citlive. Jedine dva pripravky, ktore mozem pouzivat na odlicovanie oci, lebo ma vobec nedrazdia je Bioderma Sensibio H2O a La Roche Posay Fyziologický odličovač očí. Momentalne mam Biodermu, vyjde to lacnejsie v pomere cena a objem

lolo77

najlepsi odlicovac oci.. aj na citlive oci...je z Lancomu, taky modry..su tam ako keby dve emulzie (jedna je ako keby olejova), takze to treba zatriast pred pouzitim, vyskusala som na uz hocijake pripravky, lacne, drahe, mlieka, vody, ale tento je fakt najlepsi..a hlavne na ocnych pripravkoch by zeny nemali setrit, lebo ta koza im rychlejsie zostarne..ked sa nebudu o nu patricne starat :-)

misheliiik

ja použivam obyčajne z DMka Balea krém obyčajný,nie sú v tom žiadne látky ktoré by sposobovali štípanie očí alebo tak

oxana22

skús aa citlivá pleť alebo aa help - nájdeš tam najjemnejšie odličovače aké existujú. A máš k tomu ak tonik a krémy....

Karina

ja pouzivam na odlicovanie oci Eucerin, zatial sa mi ziaden odlicovac neosvedcil ako prave tento... nedrazdi a aj odlici, co pri niektorych nie je pravidlom :)

Ditta

Mňa štípu absolútne všetky odličovače na svete. Aj tie na najcitlivejšiu kožu. Aspoň vidím, čo za chémia sa predáva. Nedám dopustiť na olej, buď olivový, alebo kokosový, vlastne hocijaký, žiadna ropa...