odličovač očí

evaeva

ja pouzivam od zepteru a ten je super.mozem si ho aj cely naliat do oci a nestipe a dobre odlicuje - lebo ja si dost kechlim mihalnice

lulina21

oneskorene od témy,ale keď tak,používa niektorá z vás fyziologický odlič.gél od la roche psay,taký biely s pumpičkou,pre mňa je úplne super,odličovacie vody a mlieka nepoužívam,lebo sa mi dostávajú do očí a navyše aj vata z tampóu sem tam,ale tento je fantastický,jemný,neštípe,a poriadne odlíči,stojí 360sk 12e,velmi ho odporúčam hlavne na citlivé oči,neodstraňuje sa tampónom,ale nanesie sa malé mnošstvo na mokrú tvár a končekmi prstov krúživými pohybmi odstraňuje make-up..

tronka

v hociktorej parfumerke vola sa lancome bi facil a stoji okolo 20-25 euro vydrzi dlho lebo ho staci dat len kusok no ja ho nedam za nic aj ked stoji viac ale oci nemam ako angoraky a nestipu co som mavala stym velky problem najst vhodny odlicovac!

tronka

najlepsi je od LANCOME je aj pre tie co nosia kontaktne sosovky ,oci nescervenaju nestipu a odlicena si na 100% ziadne zvysky z maskary atd nie su odporucam

mirka222

ja mám rada odličovač od Astor. no rozmýšľam že si kúpim nabudúce tú Baleu keď ju tu tak chválite :-) a je omnoho lacnejšia.

kikina

GARNIER na citlivú pleť odličovacie mlieko je sóó nájs, keď mám na tvári veľa omietky... ani nezaštípe :D Ale inak sa odličujem minerálkou:D

kjarin

Skusali ste niekto tie odlicovace od Loreal, na ktore asi pred polrokom bezala velka reklamna kampan?
Zda sa mi, ze na ne robila reklamu Linda Evangelista. Myslim tie, ktore sa mali z tuhej konzistencie zmenit na tekutu. V takej tube ako krem na ruky.
Ja som podlahla reklame a kupila som si ho. Bolo som vyslovene nespokojna, tak by ma zaujimalo, ci je vobec niekto, komu vyhovuje.