Schizofrenia?

Príspevok v téme: Schizofrenia?
ewelin BA

ahojte..pol roka som mala vztah s priatelom ja 34 rokov on 40....vsetko klapalo rozumeli sme ...byvaval velmi uzavrety...maval nejake depk.nalady ale myyslela som ze to je jeho povaha nakoniec sa mi to nezdalo tak strasne.cez vik sme boli na vylete vratili sme sa ak nemu prisiel kamarat na 4 dni zostal ako vymeneny...chladny vobec sa o mna nezaujimal nepisal nevolal...neodpovedal na sms...napisala som mu asi 5 sms a mal odomna asi 7 zmeskanych hovorov kedze som nechapala co sa deje...neozval sa mi ...na dalsi den som bola taka vytocena a naivne som si myslel ze ked sa mieni spravat ako soplave decko a nemieni reagovat ci to mam chapat ako rozchod....nic....na druhe rano som mu napisala ze je koniec a ....on ma blokol na FB...v mobile...zavolala som k nim na pevnu linku nech mi aspon vysvetli co sa deje...chlap mi zlozil a kedze asi predpokladal ze za nim pridem rovno pred nosom mi usiel!!!!!!isiel cez mesto ako sialenec asi 100kou...nesslo mi do hlavy ze bez vysvetlenia vas niekto vygumuje zo zivota...napisala mu moja sestra na fb ze toto si fakt nezasluzim a nech sa ozve co sa deje...napisal mojej dcere na fb ze uz niesme spolu...ale ja som vysvetlenie nedostala doteraz...v case nasho vztahu mi stale rozpraval cudne bludy ze v noci z neho niekto strhava paplon ze sa mu to stava casto..jefo stara mama mala schyzofreniu a tiez takto cudne a necitlivo jednala s ludmi...je mozne ze su to priznaky tejto choroby???bezcitne bez vysvetlenia bez naznaku trapenia funguje dalej akoby sa nic nestalo,,,