Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

svejeeelle

Bielenie zubov - hespac.com je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

matka010

chodíte aj teraz na bielenie, keď viac menej máme neustále zakryté ústa rúškom? rozmýšľam, že by som išla lebo tento rok som ešte nebola, ale neviem či mám ísť, či sa to oplatí ísť :)

7klaudiinka7

Julka mám úplne rovnaký názor ako ty, takže v tomto myslím, že by sme si rozumeli. Lebo mne príde trošku nezmysel skúšať také veci a proste hazardovať s vlastným zdravím. S vlastným chrupom, to nevieš čo môže porobiť.

stratenazena

Patrici ale to by asi nik neurobil ani nie? Teda myslim, co sa tyka zubarov. Kadejake ine bielenia co robi kdekto tak to asi im je jedno, ale myslim, ze pokial je clovek lekar tak mu to asi lahostajne nebude, nie?

patrici77

hamula toto nie je len tvoj nazor, ale to tak aj ozaj je, to je proste uplne normalne, ze bez kazov a tak podobne, lebo naco by to bolo dobre, ze na pohlad biele zuby, ale by neboli zdrave?

hamula

Zziara podľa môjho laického názoru nie je dobre bieliť zuby, keď nie sú po zdravotnej stránke v poriadku, to proste mi nedáva zmysel, to je podobné akoby si si umývala zuby a popri tom jedla čokoládu, aspoň tak mi to pripadá.

Julka266

Presne, je to o tom ake bielenie, je za mna podstatne si dat bielit zuby pod dohladom stomatologa, ja ked na bielenie tak idem ku doktorke do Pearl Dental, samozrejme predtym ziadne kazy ani nic, normalne bieleniu predchadza preventivka, dentalna hygiena a az nasledne o nejake tri dni samotne bielenie.

7klaudiinka7

Emanulka to si si tie peniaze radšej odkladať mohla, čo? Ti poviem, že ja odjakživa mám proste rešpekt pred takýmito, žeby som skúšala kadečo a objednávala cez net, mám známu, čo rôzne aj pasty aj kozmetiku zo zahraničia z kadejakých stránok objednáva a tomu sa celkom čudujem, ja by som mala obavu aby som si neuškodila.

patrici77

a podstatne je, aby zuby boli v poriadku, ked ich chceme bielit. Pretoze keby boli nejake kazy tak take zuby by sa bielit nemali. To by mohlo aj problemy sposobit, cize treba najskor pred tym absolvovat normalne preventivnu prehliadku to by mal byt zaklad aby zubar aj zhodnotil, ci je bielenie vhodne.