Stale sam

Príspevok v téme: Stale sam
robo55443

Su to uz takmer 2 roky co som sa rozisiel s priatelkou a nedari sa mi najst si novu. Boli sme spolu dlho a napriek tomu ze som vzdy vedel ako na nu, po rozchode mi to s inymi babami uz tak dobre neslo. Bolo za ten cas zopar kandidatiek na vztah ale ako si z toho nic nebolo - bud som bol prilis priebercivy ja alebo to sekla ona.
Problem je ze som si povedal ze si dam od zien na isty cas pokoj a budem sa venovat len sam sebe, svojej praci, konickom, zalubam. No po par mesiacoch ma zacalo stvat ze som sam. Zacal som si teda opat hladat intenzivnejsie priatelku ale nic mi nevychadza. Uz zacinam mat pocit ze som zakliaty, alebo ze som za ten cas "zasmradol". Proste ze mozno vyzarujem nieco co baby odpudzuje, alebo ze citia ze som dlho sam. Neviem ako si to vysvetlit.
Viem sa zaradit co sa hodnoty tyka, mam vzdelanie, dobru pracu, slusne si zarobim, ako tak som zabezpeceny vzhladom na svoj vek, nie som katalogovy model ale zas ani ziadna obluda aby som musel po kanaloch chodit.
Skusal som to rozne, cez baby co poznam osobne uz dlhsie, cez internetove zoznamky aj diskoteky, alebo len tak sa prihovorit. Na internete odpise mozno 1 zo 100, na diskotekach je to len o sexe a kratkodobej zabave a zvysok su take vztahy ktore zo zaciatku vyzeraju nadejne ale nakoniec sa druha strana prestane ozyvat.
Pripadam si uz fakt vadny po tomto vsetkom :(

sansara

Toto nie je len problem muzov. Ale aj mnohych zien. Ked vidim vokol seba ako sa neraz kvoli malichernostiam malickostiam, doslova blbostiam mnohe pary rozchadzaju..az mi je smutno na dusi, srdiecku. Ja ked mam lasku tak sa predsa o nu staram, rozvijam, robim vsetko preto, aby nam to klapalo a boli sme spolu stastni a spokojni. Vela ludom dnes chyba akoby ista pokora, tolerancia, sudrznost, obetovanie sa. Akoby bolo uz len ja ja ja..
Nezufajte chalani. Urcite aj na vas tam niekde caka vasa laska. O to viac si ju potom budete vazit ctit ochranovat a hlavne..milovat. Lebo laska je to najdolezitejsie v zivote ludi

sob rudolf

Som si vedomá toho, že nie všetko človek myslí presne tak, ako to sem napíše, ale.... Ja osobne by som sa neponáhľala do vzťahu z mužom, ktorý vzťah hľadá len preto, aby ho mal. V celom tom pocite odvrhnutia, nepoužiteľnosti, prekliatia (nazvime to akokoľvek) je čosi veľmi patologické a presne také partnerky to aj pritiahne - také, ktoré mužmi manipulujú, s nízkym sebavedomím, čisté "zúfalkyne" a pod. Vzťah s takou ženou na chvíľu stačí, ako záplata na dieru v osamelej dušičke, no na 99% to neskôr skončí zle. Pozrite chlapi, som 28 ročná žena, som sama a všetky tie peripetie osamelosti poznám ako vlastnú dlaň. Ale nemienim ísť do vzťahu len preto, aby som prehlušila tikanie biologických hodín, prípadne aby som sa vyhla ľútostivým pohľadom kolegýň. Ja chcem viac. Pretože len v plnohodnotnom vzťahu budem vedieť urobiť šťastným aj môjho partnera, dlhodobo.

hnojface

kamo, ja som presne tak isto na tom..chcel by som vediet ze co, ale ja som asi vazne uz zasmradol za tie dva roky....ona uz ma ineho, takeho akeho vzdy chcela(svalnac, a pekny do tvare) a ja som sam jak trn v oku..a nikto ma nechce...co uz.

a plus k tomu som uz dost obezny...asi tam je problem..pri vyske 186 mam 115kg :(...kazda chce svalnacov :(

no nic, asi budem musiet makat na sebe, lebo zdochnem sam :(