Vzťah v ktorom jeden miluje a druhý nie

Príspevok v téme: Vzťah v ktorom jeden miluje a druhý nie
adelka7

Ach jaj.. Ani neviem ako som sa v tom ocitla :( musite mi proste pomoct ... Viem ze je tu vela takych tem ale nenasla som akosi tu spravnu pre mna... Mam priatela, sme spolu zatial len tri mesiace ale mne sa zda ze je to vecnost... Uz len kvoli tomu ze to nie je bohvieaka laska z mojej strany... On ma strasne lubi.. Je hroozne zamilovany vidno to proste na nom
.. Lenze ja akosi nic :( este pred nasim vztahom som vedela ze ma o mna zaujem aj som si hovorila ze nie, ja ho proste nechcem nemam zaujem o nho. Ale nejako ma stale tahalo s nim von, chodili sme spolu vonku dost a napriek tomu som bola presvedcen ze ho nechcem ale nejako ma opantal svojim uzasnym spravanim ku mne, ako skvelo sa ku mne spraval co robi a tak. Tak nejako sa to postupne prehlbilo do vztahu s ty castym pocitom u mnoho zien, zesa z toho postupne vykluje laska... Ale u mna marne :( neviem co mam robit ja mu proste nemozem odpovedat na vetu "Milujem ta" vetou ja teba tiez milujem ked to tak nie je... Ja vobec ani nemam zaujem s nim uz nikde chodit ale aj tak vsade s nim idem lebo mi je ho luto ze on dava do toho vztahu vsetko co moze a ja nie :( Uz nemozem dalej takto pokrcovat tento vztah mma normalne zatazuje nez to aby ma posilnoval... Ja si nedokazem predstavit ze mu dam koniec mne je ho strasne luto :( poradte mi ako to mam urobit co mam robit dalej tak aby som ho velmi nezranila :( a prepacte ze som sa tak rozpisala....

Sixx

Ak sa dalej nechces trapit tak mu vsetko uprimne povedz do oci. Ak je normalny pochopi to...ale urcite ti na to nezabudne!