Som veľmi zúfalá - čakám dieťa s iným

Príspevok v téme: Som veľmi zúfalá - čakám dieťa s iným
prosim vas

Prosim Vas poradte mi som v takej situacii že neviem co mam urobyt..mam priatela s ktorym som už 14 rokov a je odo mna o 13 rokov starši ..on ma svoje deti mal svoju rodinu ale zena ho opustila..bol chory a to jeho ochorenie mu sposobilo neplodnost..ja deti nemam a stale som mu vravela že chcem podstupit darcovstvo ale on mi stale povedal ze este nie este nie..mam strach ho nechat nakolko sa mi už vyhražal a aj mi ubližuje psychicky.J a s toho všetkeho sklamania som sa v praci zalubila do ineho chlapca a teraz s nim cakam dieta no moj partner o nicom nevie..mam strach..velky..som asi v 4 tyzdni tehotenstva a zvazujem o potrate lebo keby ten moj sa dozvedel ze som ho podviedla tak by ma zabyl a este ze cakam dieta z inym hoci on vie že on sam nie je plodny tak to by pre mna skoncilo velmi zle...stale neviem co mam urobyt prosim Vas POMOZTE MI PROSIM ZO SRDCA..

prosim vas

on je teraz v anglicku a ja som prisla na slovensko tak som sama ale viem ze ked mu poviem ze nechavam ho tak on je schopny mi nieco urobyt velmi sa trapim neviem co robyt zajtra idem na prvy ultrazvuk tak uvidim co mi povie lekar

5554

To ze si tehotna je tvoja chyba. Mate dost rozumu nato aby ste vedeli co znamena ochrana pri sexe. A ano, teraz chod na potrat zabit zivot. Kvoli tvojej hluposti zabijes nevinneho......

prosim vas

kobylka prečo riešiš moj pravopis ked ja sa velmi trapim...ked nechces pomct a aspon ako tak mi poradit prečo pišeš o moj pravopis..ved ako vydim píšem normalne.dobre že ty das po č ypsilon haha

prosim vas

ten s ktorym cakam to dieta tak je ženaty a ma svoje dve deti ..je to velka chyba co som urobyla ale neviem ako mam nechat toho mojho terajsieho partnera lebo sa ho velmi bojim a este keby teraz zistil ze som tehotna od ineho tak by ma fakt už len zabyl co mam robyt?

amelka

a ten s kym ho cakas je neperspektivny partner? ak ti ublizuje a chces deti a mas v niekom oporu. asi by som zvazovala aj inu cestu. a mozno odchod od toho 14 rpcneho partnera.