Poproste prosím Boha so mnou, aby ma nechal zomrieť

Príspevok v téme: Poproste prosím Boha so mnou, aby ma nechal zomrieť
Uztonemacenu

Ahojte, spoločná modlitba má určite väčšiu silu. Prosím poproste Ho o to so mnou. Ja už neviem čo s mojím životom. Už dlho prežívam toto zúfalstvo a zabiť sa nemôžem lebo som bola presvedčená, že Boh a diabol existujú a viem, že sa dostanem do pekla, keď sa zabijem a to nechcem. Za iných okolností a podmienok v mojom živote, by som tu bola rada a bola by som tým, kým ma chce mať,pomáhala v Jeho pláne, ale ja to nedokážem.

Rodinné problémy sa mi mixujú so zdravotnými plus maturujem a mám pocit, že nezmaturujem. Celý deň som sa dnes učila SJ a aj tak som to nestihla, zajtra nemôžem ísť do školy. A to nehovorím o ďalších predmetoch. Ani minule som to nestihla a nešla som. Mám pocit, že mám málo času. A to nielen na maturitu, aj keď som jednotkárka, ale ja to proste nestíham. Ja nemám čas na seba. Vôbec. Žiadny voľný čas. Žiadny čas na podstatné veci v živote.

Prečo sme sa ako ľudia tak hrozne od seba odcudzili? Ved sme tu všetci na jednej lodi. Prečo si nevieme povedať "mám ťa rád" viac ako 1x za rok? Prečo sa nedokážeme objať, ked to hned zlepší náladu a deň? Len tak, nemyslím len rodinu, ale s hocikým, koho poznáme. Píšem "my", lebo ani ja to nedokážem, ale hnevá ma to.

Aj ked sa v srdciach máme radi, neprejavujeme si to. Prečo sa takto ochudobňujeme a ubližujeme si?

S ľudmi, kt. tak milujem, som si najviac odcudzená.

Poznám ich problémy a trápenia a viem, prečo sa chovajú, tak ako chovajú. Rada by som im pomohla, lebo viem, že sa trápia a neviem sa na to dívať. Ale sú príliš svojskí a odmeraní kvôli sklamaniam. Oni by však o moju pomoc ani nestáli. Ale ved ja neviem pomôcť ani sama sebe.

Mám pocit, že sa nedá nikomu veriť. Všetci, kt. som najviac milovala a kt. som najviac verila, ma zradili(okrem Boha, ktorý by ma tu asi rád ešte ponechal aj na 100 rokov).

Nezaslúžim si ani svoj život. Boh ho mal dať nejakému nenarodenému dieťaťu alebo proste niekomu, kto by ho vedel viac zúžitkovať a viac naplniť Jeho plán.

Ďakujem za Váš čas aj názor

rovinka

Ahoj :)

mohli by sme sa dohodnúť, že toto všetko, čo si tu napísala si teraz uložím, a pošlem Ti to na mail o 5 rokov. Presne v tento deň o tomto čase. Ty už budeš úplne niekde inde, budeš mať možno vlastnú rodinu, možno ťa vietor zaveje niekde do zahraničia.. ale v každom prípade prečítaš s s odstupom času, aké si mala trápenia, a budeš sa diviť, čo budeš pri tom cítiť :) Hm?
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie, ver mi. Pokiaľ máš dobré známky, si zodpovedná, aj múdre dievča, tak nemaj zbytočné starosti. Určite zmaturuješ. Vieš, ako som sa ja bála, a pritom, teraz keď ubehlo toľko času si len povzdychnem, jááj, keby som sa mohla vrátiť do maturitného ročníka :)...
Je to proste v pohode, zdá sa mi, že som v tvojom veku rozmýšľala úplne rovnako. Akoby som to písala ja. ALe ver mi, že si teraz v takom bode, kedy si prišla na to, aký je svet zlý. Aj mne to trvalo istý čas, aby somsa s tým vyrovnala v sebe. Búrila som sa riadne, tiež som sa ráno nechcela zobudiť. Napíš si pre začiatok niekde k posteli veľkými písmenami:
AK MÁŠ NEJAKÝ PROBLÉM, ČO SA DÁ RIEŠIŤ, NETRÁP SA NÍM. NO AK MÁŠ PROBLÉM, ČO SA NEDÁ RIEŠIŤ, TAK SA NÍM UŽ VôBEC NETRÁP :)
Jednoducho máš len jedny nervy, nešarpaj sa! Bude dobre! Kašli na to, mysli na dobré veci, nie na zlé. Všetko zvládneš, neboj sa.
:)