Neustále zdravotné problémy -> pľúcne chlamýdie

Príspevok v téme: Neustále zdravotné problémy -> pľúcne chlamýdie
Lucia.xx

Dobrý deň. Mám už asi štyri mesiace pľúcne chlamýdie a nemožem sa ich zbaviť. Mala som trojo sílných antiobiotík ktoré mi akurát tak dobre rozhádzali celý organizmus, vyskúšala som asi všetko prírodné. Nové krvné testy ukázali chlamýdie znova a k tomu že sa mi v tele netvoria protilátky. Bolia ma všetky kĺby v tele každým dňom niečo pribúda a krv je až na tie chlamýdie úplne v poriadku. Prosím ak vás niečo napadne pomôžte mi odpoveďou pretože ja už som zúfalá pri každom kroku cítim celé telo všetky kosti mi praskajú, v lýtku som mala zápal. Teraz mi nasadili ďalšie antibiotiká. Na začiatku liečby som bola týždeň v nemocnici ale to nemali tiež žiadny efekt. Neviem čo mám robiť mám ešte len 16 rokov a mám pocit že umierms každým dňom alebo čo. Za každú odpoveď ďakujem.

knaja

Lucka, u mna je to uplna novinka. Cely minuly mesiach nanic, dvoje zbytocne atb, ktore nie su ucinne, tiez krv a vyter v poriadku a nakoniec test a ten vysiel pozitivne aj ked nemam vysoke hodnoty. Tiez zbieram rady. Suseda to mala a poradila pit 2-3 litre prevarenej vody, zazvorovy caj a snazit sa na nejaky cas vylucit maso, lebo to vsetko su ziviny pre ich rast. Beriem asi 4. tyzden oreganovy olej, ktory mi velmi pomohol zbavit sa zelenych hlienov, ktore tymi prvymi atb sa nepodarilo vobec zlikvidovat. Kupila som si Chlamydil forte 2 balenia na mesiac, maju s nim dobre skusenosti, ale nesmies byt alergicka na vcelie produkty, lebo obsahuje propolis. Viem, ze aj Wobenzym je dobry brat, ci nejake vitaminy a probiotika. Drzim ti prsty!