Ako mám zmeniť osobnosť? Vkuse riešim depku!

Príspevok v téme: Ako mám zmeniť osobnosť? Vkuse riešim depku!
pacient123

ahojte mám 18sť rokov a v kuse riešim to ako sa mám zle ale neviem sa zbaviť tej debky ,migreny a uzkosti su vo mne akoby vyrité ,,,ako to zmeniť ? mam akne a socialnu fobiu ktora je už na ustupe a to je hlavny faktor toho všetkeho ,,,no ja ked sa kuknem von tak tam nič nevidím ,vidím tam len miesto kde je nuda a nič nieje take čo by som urobil a bol by som štastný to matrapi a o tom aj vela premyšlam ,,,som z malej obce a tu sa toho vela robiť nedá ---chcem sa zmeniť a nemyslieť si že zmysel života neexistuje ,,teraz som toho nazoru že zmysel neexistuje mam aj teoriu ,,,ked zmysel existuje tak by to malo biť hladanie lebo v kuse hladame to o čom si myslíme že nas to naplní štastím ale zmysel niečoho čo chceme sa straca z jeho dostupnostou a to už nemá zmysel ked furt nastane nové hladanie niečoho a potom to nieečo nas zas omrzí a zas niečo nove hladame ,,,a možno že zmysel života sú len krátke časové useky či okamihi štastia--ale ja ani tie kratke časove okamihi nemám ,,,chcem si najsť babu ale ja som takí že sa hambím a aj to akne a sf mi v tom dosť zabranuje ,,,kvoli sf niekedy neviem nadviazať konverzaciu alebo neviem udržiavať konverzaciu dlho ,,,iem že je to tou sebadôverou no ,,,mam 18sť a neviem do kedy budem mať tieto diagnozi už to trva od 12stich ,,ako sa zmeniť k lepšiemu ? čo mám preto urobiť ked ma nič nenapadá ked sa kuknem vonku tak neni čo robiť akoby som stal na jednom mieste a všetko bežalo okolo mna tak rýchlo ako kolotoč a ja sa do toho kolotoča nedokažem dostať lebo ide prirychlo a ja len stojim a stojím :/ ako by som tu bol na svete zbytočne tak sa cítim a mam pocit že to tak aj je

pacient123

Dik no2 ...urcite mas pravdu ...no asi len musim zabudnut na vsetko a zacat odznova a kupim si ten novy zakon aj stary tam najdem vela

NO2

Už nech je ako je, ale najtragickejšie je to, že história sa opakuje a podľa mňa sa zopakuje. A potom sa budú naši potomkovia zase pozerať na to, ako sa to mohlo stať a tak ďalej.
Je to preto, lebo sa menia režimy a každý je úplne iný. To dobré však treba ponechať, nie všetko spáliť na popol.
Dobrú noc.

NO2

:D
Keď som prejavil záujem o jednu, tak tá mi dokázala v priebehu prvého telefonátu povedať, aby som jej dobil kredit:-)))
Ja jej vravím, že som jej ho dobil, som si myslel, že už bude spokojná, ale ona mi vraví, že by potrebovala ešte viac.
Predtým ma napálila tým istým a teraz zase.
Ja by som sa pod zem prepadol, keby som si od svojej lásky pýtal dobitie kreditu.
Zlatokopizmus je najnovšie povolanie.
Je.e vám, poďte k nám:-)))
www.youtube.com
Keď chceš zmeniť svoju osobnosť, tak keď sa niekedy napáliš, tak im rovno povedz, že ich máš v paži, resp. v pi.i.

NO2

Začni čítať napr. Sväté Písmo, je tam veľa dobrých vecí, ktoré sa ti v živote zídu.
Napr. ja teraz čítam pasáž, kde Ježiš hovorí ľuďom: ste ako vybielené hroby, zvonku biele, ale vnútri prehnité.
S bezcharakternosťou iných rátaj vopred...

NO2

Ak nemáš žiadne koníčky, tak sa na drogy nedávaj, lebo im prepadneš.
Ja som skúsil kadečo, aj chľast, aj tr., aj alkohol.
Pre mňa sú však moje koníčky silnejšie ako drogy.
Hudba, humor, jazyky, tenis, plávanie, posilňovanie, pes, záhrada, you tube - vesmír, príroda, kamaráti, syn, dobrá kniha, východne umenia.
Nie som vo vzťahu, ale mom. si to ani neviem predstaviť:-)
Sem tam si s nejakou kočkou píšem, ale potom ma to prestane baviť.
Ja nie som bocian, čo sa bude starať o malých bocianov v hniezde a nosiť im každú hodinku jednu žabu, voziť ich kade tade, do školy, do škôlky, prispôsobovať sa kritike partnerky, ktorá by ma isto chcela prerobiť na svoj obraz, vynes kôš, povysávaj, nepi, nekamaráť sa s tým a hentým.
Ich scheiss drauf.
Auf keinen Fall meine Liebe.
Z akné si nič nerob, to zmizne časom, keď sa ti znormalizujú hormóny.
Zbytočne nevyhadzuj prachy na liečbu. Keď máš vred, tak si ho vytlač, to je najefektívnejšie a najlačnejšie.
www.youtube.com

NO2

Treba byť hlavne aktívny. Len sedieť a rozmýšľať nemá veľký zmysel. Ak máš ťažkú depresiu, tak ťa chápem, lebo v takom stave sa nedá robiť skoro nič, jedine sa modliť, že to bude raz dobré.
Samovražebné myšlienky ti nezávidím, je to veľké trápenie.
Treba sa venovať niečomu, čo ťa baví, naspäť cesta nemožná, napred sa ísť musí.
Ak si už vyskúšal chémiu, tak treba skúsiť aj nejakú alternatívnu medicínu, hoci by si o tom porozprával len s kňazom, isto sa na to pozrie z iného uhla pohľadu. Každý názor sa ti zíde.

pacient123

neostanem len pri slovach ak ma niečo napadne ako sa zmeniť k lepšiemu aby som žil plnohodnotný život tak to nejak budem riešiť v prxi ,,alebo aj vy ked mi date dobru radu ako sa zmeniť k lepšiemu ,,,som upiaty,smutny,mam debky,a sklamany zo života ,nemam sebadoveru atd...ale nepište mi že nemám mať tieto zle vlastnosti ,to viem aj sam chcem vedieť ako tie vlastnosti zničiť ?