Imunita

Gregor41

Ivka preco ti ma niekto pisat na mail? Ved toto forum je tu pre vsetkych a ked nechces poradit tak nerad. Tiez chcem vediet ako precistit creva ale nebudem ti pisat mail! Potom by z toho nemali ostatni nic...!!

stevo00

Pýtal som sa kamarata co je farmaceut a odporucil mi tiez detoxikáciu organizmu a potom mi poradil nech skusim rastlinné enzými

Ivka 1

Stevo v lekárni sa nachádza veľmi veľa produktov bohužiaľ s veľmi nízkou vstrebateľnosťou. Je to polosyntetika alebo úplná syntetika. Odporúčala by som užívať prírodné doplnky výživy. V prvom rade je však potrebné začať očistou tenkého a hrubého čreva - tieto sú zanesené a tak vitamíny a minerálne látky ,stopové prvky prijímané potravou sa veľmi ťažko vstrebávajú. Takže prečistiť, doplniť živiny do organizmu - zlepší sa práca životne dôležitých orgánov a aj imunita. Mailom poradím viac, ozvi ak budeš chcieť vedieť viac.

stevo00

ked tých výživových doplnkov je strasne vela. V lekárni som si pýtal nieco a vybalila na mna asi 20 druhov ale nevybral som

stevo00

ahoj, potrebujem poradit pri zivotnom zhone som akosi zanedbal svoje zdravie a zacalo sa to odzkadlovat na mojej munite zacal som byt dost casto prechladnuty a potreboval by som to nejako napravit a dat si doporiadku imunitu.

hedviga1884

je to na baze rastlinných enzýmov ale na stranke sa docitas ovela viac skus si to prestudovat a urobis si vlastny obraz :) profizym.sk