Priatel lajkuje fotky bývalej

Príspevok v téme: Priatel lajkuje fotky bývalej
nahnevana

Ahoj...moj priatel lajkuje fotky jeho bývalej a iných dievčat na FB. Prekáža mi to, ja to nerobím a nemám ani také potreby. Viem som žiarlivá.
Čo mám robiť? Rozísť sa s ním? Mám pocit, že ešte asi nevie č vlastne chce a nie je zmierený s predošlým vzťahom a ja nemám chuť niekoho od toho odnaučiť.

nahnevana

nikinninka

A to sa ho mám opýtať tak otvorene..že si so mnou len tak alebo ma máš naozaj rád? Hm..neviem či by pravdu povedal. V tom je ten problém :/ TY si ako svojho priateľa ,,prevychovala"?

nikininka

nahnevana: to iste bolo aj u nas, on bol/stale je moj prvy, predtým som mala len take este "detske" vztahy cize aj on bol v tej vyhode, zo zaciatku bol on ten co si robil co chcel a mne to vadit "nemohlo" ale ked sa nieco jemu nepacilo tak mi to dal patricne najavo...no caosm ako som dospela som si uvedomila ze toto somnou robit nemoze a "prevychovali" sme sa teda navzájom,, nuz musis porozmyslat co vlastne chces lebo pokial si niesi ista ani tym vztahom ani nic tak to nema zmysel, taktiez snimm pokecaj aj o tom ci je stebou "len tka" alebo ta ma fakt rad.. komunikacia je dolezita a myslim ze nie je problemm ked mu povies co sa ti nepaci

failbook

veď začni aj ty lajkovať fotky chalanov na fb. Ak ho to bude trápiť tak otvoriš túto tému a začnete diskusiu.

nahnevana

Na jednej strane mi to rpekáža a na druhej je mi s ním dobre, keď sme spolu. JA neviem čo mám robiť. Správa sa ku mne milo, pozorne, s úctou. Asi sa s ním o tom porozprávam len neviem začať diskusiu, aby to neznelo, že ho príliš kontrolujem a viem komu dáva lajky.

jasoewl

dobre songy a pravdive..
mas len 20 a cely zivot pred sebou nestracaj cas s takym blbcom. On ma 28 a lajkuje kadejake baby ako by mal 18. Ak si niesi ista nim tak si daj rozchod.

[zruseny37]

Tie časy sú minulosťou, pretože doba sa mení a vynachádzajú sa nové veci, ktoré nám uľahčujú život. Kto chce, stále môže variť na ohni, posielať kamarátovi z druhého konca Slovenska listy alebo používať v meste latrínu. Facebook sa stal proste každodennou súčasťou života, no nikto nie je nútený ho používať. Ja sa ani nečudujem, že niekto berie lajk na fejsbúku ako kompliment alebo pochvalu. Veď to je ten účel.

failbook

ako dobré ľuďom čo niesú na facebook aspoň nemusia riešiť také pič*viny kto koho lajkol, kto koho štuchol...keď tak rozmýšľam asi tiež z fb odídem. Ľudia už pomaly prestávajú žiť v realite ale virtualne. Kde sú časy keď také to pič*viny nemuseli riešiť.
www.youtube.com

www.youtube.com

MultiLevel

Prosim ta dievca a ty mas kolko rokov? To ako vazne by si sa s nim vedela rozist kvoli nejakemu primitivnemu facebooku? O chvilu sa uz ludia nebudu rozchadzat kvoli tomu, ze si nerozumeju, ale kvoli tomu, ze dostali malo stuchnuti na fb, a malo lajkov...a podobne kraviny.
Pozri, ty ries aky je tvoj priatel v tvojej pritomnosti, ako sa k tebe sprava, ci je k tebe slusny, mily, pozorny, ako ti prejavuje lasku, ako vam spolu je, ako travite volny cas, ci ta vztah naplna, ci je harmonicky a podobne....nie nejaky blby facebook. Nepride ti vobec povrchne, co ti vadi? :)
Zijete ludia vo velmi zvlastnom svete, bojite sa kravin, pricom dolezite veci vam totalne unikaju. Ale bohuzial, ten svet si vytvarate sami. Ked vas bude chciet partner podviest, urobi to aj bez toho, aby robil tak hrozne veci ako je lajkovanie fotiek.... :)

hrac.

Za ten cas uz dal like aj na nejaku dalsiu fotku? Ci sa stale prebera len ten jeden like na normalnu fotku byvalej?

nahnevana

nikinninka

On má výhodu, trochu v tom..ja som nemala žaiden vážny vzťah a tých chlapcov (boli až dvaja) s kt. som ,,chodila" - nič vážne ako bozkov som s nimi nemala na fb nemám, ani s nimi nie som v kontakte. Jeden je moj spolužiak z výšky, s tým sa akurát pozdravím, to je všetko a s tým druhým už vôbec nie som v kontakte, odkedy zistil, že už niekoho mám. Tak ja nemám tu možnosť lajkovať bývalým a ani by som nelajkovala.

JA neviem, mam ho posunúť, ale neviem či vôbec chcem. JA tak celkovo začínam pochybovať o ňom, či to má vôbec zmysel, možno má ma ako náhradu za bývalé.A on mi tiež enhovorí čo by som mala a čo nie robiť v našom vzťahu, zatiaľ mi ani nič nevyčítal. A je tam vidieť ten 8 ročný vekový rozdiel, hlavne v skúsenostiach, čo sa odráža hlavne na mne.