Mam ist na policiu?

Príspevok v téme: Mam ist na policiu?
romcike89

ahojte pred par mesiacmi som na jedneho fetaka volala policiu, pretoze pod vplyvom nicil verejny majetok. stravil noc v cpz-ke a odvtedy mi neda pokoj. kazdy den ho vidam a aj ked sa mu maximalne zo slusnosti odzdravim a idem si po svojom, on na mna pokrikuje, ponizuje ma atd. vcera si dokonca zohnal odniekial moje cislo a ponizoval ma cez telefon. jeho cislo mam ulozene. mam ist na policiu? aj ked sa mi nevyhraza, len ma strapnuje a zosmiesnuje? poradte prosim, ja uz som z neho zufala:/

laura36

isla by som na policiu urcite, ktovie, co taky fekat je schopny este spravit, najdi si nejakeho kamosa aby si mala akoze svedka, ze ked ti volala a urazal ta, ze on to pocul na hlasitom odposluchu napr. , podaj trestne oznamenie urcite.

tasty

ísť na políciu, ktorá aj tak pravdepodobne nič nevyrieši, max. mu pohrozí,a tým by si ho ešte viacej naštvala? a ešte väčšie peklo začal robiť? no určite nie!

skúsila by som počkať určitý čas a nereagovalana neho, úplne ho ignorovala, časom ho to prejde, unudí, prestane to robiť, ak nie, ak by sa vyhrážanie zhoršilo - stupňovalo, prešlo by to do nejakých fyzických kontaktov a iných vážnejších vyhrážok a ohrození, až potom by som kontaktovala políciu