Kvalitný zubár

Príspevok v téme: Kvalitný zubár
compostela

zdravím, chcem sa opýtať či tu niekto nepozná alebo či nemáte nejaké skúsenosti s nejakým kvalitným zubárom na svk alebo v čechách...mám jeden problém a to sú moje zuby ...mám genetickú poruchu a zubári v mojom okolí sa do toho púšťať nejdú odporučili mi si nájsť niekoho kto by do toho šiel...potrebujem to súrne ..ĎAKUJEM

Kesic

Oto96 ano, jedna fazeta tolko stoji ale to je keramicka. Ale keby si si zacal aj pozerat ine cenniky inych zubarov tak fazety sa tak pohybuju a dokonca su aj drahsie. Ja chodim do kosic, ty si z kade?

paulina991

patrisaa už som to aj zistila. Poslala som im tam môj formulár, ale mne odpovedali trošku neskôr ale už sa ozvali a objednali ma na prvú prehliadku tak som zvedavá ako to všetko dopadne

patrisaa

paulina991: to ti vobec neviem povedat do kolkych dni sa ozyvaju. Oni to maju viac menej asi tak ze ako stihaju. Mne sa ozvali do nejakych 3 dni takze som dlho nemusela cakat. Uz si ho poslala?

Oto96

Kesic

Diky ze si sa ozval, sorry ze odpisujem az teraz ale bol som na sluzobke. To ako jedna fazeta stoji 200€? Doteraz som chodil k jednej zubarke az pokial mi nedomrvila uplne moje zuby. Teraz pre istotu som k nej uz ani nesiel a chcem si najst noveho zubneho lekara. Ty chodis kam, ak smiem vediet?

Kesic

Oto96 serus, mne robili fazety. Poviem ti ze je to trochu drahsia investicia ale vobec to nelutujem aj ked ma to stalo vela. Ale zuby vyzeraju o dost lepsie takze ja som rad ze som sa nato dal. Mne ked to robili tak za fazetu som platil okolo 200€ a myslim ze aj teraz su take priblizne ceny. Mne to robili pred polrokom. Ty chodis kam k zubarovi?

paulina991

patrisaa ďakujem. Idem pozrieť tú ich stránku a pošlem im tam formulár a uvidím či sa mi ozvú alebo nie. Ak nie, tak im tam potom skúsim zavolať. Nevieš do koľkých dní sa zvyknú ozvať keď tam človek pošle ten formulár?

celebrita facebooková

Ja chodím do BA, k tomu môjmu drahému, predrahému...na súkromnú kliniku Schill Dental...maximálna spokojnosť!!! :) :) :) ...vlastne môžem hodiť aj väčšieho smajlíka, lebo zuby sú O. K. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

patrisaa

kaslia: Byvam v Bohdanovciach, poznas? Teraz tam uz chodim len raz do roka na preventivnu prehliadku, pokial samozrejme nemam nejake problemy. Minuly mesiac ma strasne zacal boliet zub tak som tam bola. Nastastie nebol potrebny ziadny narocny zakrok
paulina991: Mozes sa tam objednat aj telefonicky na recepcii alebo potom aj na internete na ich stranke maju formular ktory si vypises a odosles im ho tam

paulina991

Dentálna hygiena stojí 30€?Tak to je celkom fajn cena. Objednáva sa tam telefonický, či tam musím ísť osobne?

kaslia

patrisaa
Tak v tom prípade to máš dobré. A v ktorej dedinke bývaš?A ozaj ako často chodíš k tomu zubárovi?Iba na preventívky?