Smola vo vzťahoch s mužmi

creature

Anonym a to na zaklade coho usudzujes ??? Ved o sebe dohromady nic nenapisala. Okrem toho ludia seba radi vykresluju v pozitivnom svetle a mnohe veci prekrucaju, zamlcuju alebo o nich rovno klamu. malokedy najdes cloveka pytajuceho radu ktory je uprimny v prvom rade sam pred sebou

-anonym-

Si moc sikovna a samostatna baba, preto budes mat problem najst si rovnocenneho. Ono stale pretrvava taky sexizmus, ze zena ma byt ta slabsia. Takze rovnocenny ta nebude chciet, iba nejaky slaboch, aby si sa onho postarala. Plus, je tu dost velke riziko, ze si bude na tebe riesit svoje komplexy, lebo nebude mat nad tebou prevahu. Je to smutne, ale nie si sama, co si na tom takto. Riesenim by mohlo byt znizit na seba naroky a nechat sa obskakovat od chlapa a byt princezna:) ale zas neviem no, ja nikdy z toho nemam dobry pocit, ked som odkazana na chlapa a musim verit, ze ma nesklame. Takze je to tazke:) Ale najlepsim riesenim by bolo, ze sa poriadne zalubis, aby si si nedostatky toho chlapa vobec nevsimala:)

creature

A ja zas nepisem raNdenie na internete ale radenie. Tym mam na mysli toto tu. Ty chces poradit ohladne muzov ale tvoj opis tych muzov zavana prilis jednostrannym subjektivnym vnimanim. Inymi slovami nejak sa mi tvoj opis nepozdava. To vsetci boli len ziarlivi, lenivi, manipulativni ? A navyse ty si bez chyby. Lepsie by preto asi bolo keby si dala nejaky priklad aby podla neho ludia posudili ich spravanie.

Delete

To, čo sa ti nepáči na ostatných je obyčajne tvojim vlastným zrkadlom.

Tak dávaj pozor....ani ja som veľa skutočností nevedel, myslel som si že je všetko ok ale ako veľmi som sa mýlil.

No obyčajne nie je pohľad do toho zrkadla veľmi príjemný.

Je úplne jedno kde sa ti toto deje či vo virtualite alebo v realite. Do života ti prichádzajú len dva typy ľudí a to tí, ktorí ťa učia a tí, ktorí ťa zrkadlia. A oči zvyknú klamať, pretože chcú vidieť len to pekné.

creature

Tak mozno je aj chyba v tvojom vnimani tych chlapov. To ze napises ze su lenivi manipulatori neznamena ze to tak naozaj je. Moze to byt iba tvoje subjektivne vnimanie. Lepsie je ked das nejaky priklad ale zas musis si dat pozor ci ten priklad opisujes objektivne alebo chces toho dotycneho vykreslit len negativne a seba ako obet.
To je problem tohoto radenia na internete...

kaficko

práveže moje okolie to vôbec nechápe, že som úplne fajn baba - vzdelaná, mám rada spoločnosť, smiech, aktívne sa venujem športu.....neviem čo by som také mala do okolia vyžarovať zlé...ked sa lepia na mna lenivci, čo nevedia, čo v živote chcú, žiarlivci, manipulátori